آلاچیق چوبی

آلاچیق چیست؟

یکی از پرکاربرد ترین سازه های چوبی که غالبا بر باغ ، باغچه، روف گاردن و بام استفاده می شود.آلاچیق چوبی می باشد. آلاچیق را می توان از لحاظ ساخت به دو دسته تمام چوبی که تمام زیر ساخت ودر تزئینات داخلی و خارجی آن از ترموود استفاده می شود.آلاچیق هایی با سازه فلزی که تزئینات و مبلمان آن با چوب ترمو ساخته می شود.
آلاچیق ها بسته به مکانی که قرار است آلاچیق در آن ساخته شود در ابعاد و شکل های مختلف طراحی میشوند. در ساخت و طراحی آلاچیق ها انتخاب مکان مناسب از اهمیت بسزایی برخوردار است دومین مورد انتخاب طرح و نوع متریال می باشد.ترموود یا چوب ترمو از متریال های جدید می باشد که هم برای فضا سازی محیطی از آن استفاده میشود و هم برای فضای داخلی منازل از آن استفاده میکنند. چوب از جمله متریال هایی می باشد که گرمی و صمیمیت خاصی به محیط می بخشد. چوب های معمولی مقاومت کمی در برابر نور آفتاب و رطوبت و باران دارند در حالی که این چوب هابا فراور که بر روی آنها انجام می شود تبدیل به چوبی مقاوم می شوند که میتوانند خود را با شرایط محیطی وفق می دهند. این چوب ها قابل ترمیم و قابل بازسازی می باشند. برای تغییر رنگ احتمالی این چوب ها معمولا از رنگ ترموود استفاده می کنند.به دلیل کاربردها و ویژگی هایی که این نوع چوب ها دارند، میتوان گفت یکی از بهترین نوع چوب برای ساخت آلاچیق می باشند.

انواع آلاچیق های چوبی
آلاچیق چوبی ترمو وود
آلاچیق چوبی

کاربرد های آلاچیق چوبی

با توجه به کاربرد فراوان آلاچیق چوبی در ساختمان های امروزی به عنوان محلی برای استراحت و لذت بردن از مناظر و هوای تازه شرکت رهاورد چوب این امکان را برای آن دسته از مشتریان خود فراهم نموده است تا علاوه بر حضور در شو روم رهاورد چوب و امکان مشاوره با مدیران فنی شرکت ، تیم فنی و مشاوره رهاورد چوب نیز با هماهنگی قبلی امکان مشاوره حضوری در محل پروژه مشتریان گرامی را نیز فراهم می کند

ساخت آلاچیق چوبی پیش ساخته

آلاچیق های چوبی کاربرد ها و مزایای متعددی دارند و برای مقاصد گوناگون طراحی و ساخته می شوند. به عنوان مثال از این سازه چوبی میتوان به عنوان سالن ورزش یا یک مکان دنج در گوشه ای از روف گاردن یا باغ استفاده کرد. آلاچیق های چوبی میتوانند در همه ابعاد و جزئیات قابل تنظیم باشند. به این صورت که به راحتی قابل مونتاژ می باشند. یکی از پر فروش ترین آلاچیق های چوبی آلاچیق های چوبی پیش ساخته می باشند که در نصب آن نیاز به هیچ گونه برش یا سوراخ کاری یا سمباده کاری نمی باشد و به راحتی قابل نصب می باشند. جزئیات اجرایی این آلاچیق ها به طور کامل برای مشتریان عزیز ارسال می شود و شما عزیزان میتوانید قبل از نصب این سازه، به طور کامل از جزئیات سفارش خود مطلع شوید.با این کار شما می توانید قبل از نصب تغییرات مورد نیازتان را اعمال کنید.در رابطه با استحکام و دوام این نوع آلاچیق ها باید گفت که این آلاچیق ها از چوب های با دوام ساخته می شوند و سالیان زیادی می توان از آن در فضای باز استفاده نمود.

شیک ترین آلاچیق چوبی
آلاچیق زیبا
آلاچیق های چوبی

قیمت آلاچیق چوبی

یکی از معیارهای انتخاب محصول و از فاکتور های مهم خرید ، قیمت می باشد. افراد تمایل دارند محصولی با کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمایند.شرکت رهاورد چوب تامین کننده متریال های بسیار با کیفیت برای شرکت ها و گروه های تولید کننده آلاچیق چوبی می باشد. این شرکت بهترین انواع چوب ترمو ها را با قیمتی مناسب برای تولید کنندگان عرضه می نماید تا تولید کنندگان بتوانند هزینه های تمام شده خود را پایین بیاورند.

شرکت ها و گروه های تولید کننده آلاچیق چوبی میتوانند به عنوان همکار با شرکت رهاورد چوب همکاری کرده و مواد خام خود را با بهترین قیمت از این شرکت دریافت کنند. رهاورد عرضه کننده بهترین انواع ترموود با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت چوب نما  در ایران است که عرضه کننده چوب ترمو فنلاندی بالتی رویال و هاسرو است.

پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید چوب با کیفیت و دارای هولوگرام مستلزم حضور آن شرکت در عرصه بازارهای سنتی و مدرن و تجارت الکترونیک است. طراحی سایت انجام شده برای آن شرکت باید گویایی لازم را داشته باشد و بازریابی آنلاین و digitalmarketing مناسب بتواند انواع چوب ها و محصولات را به مشتریان مربوطه معرفی کند.

برای آشنایی با حوزه های فعالیت رهاورد چوب میتوانید از طریق لینک های زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید .

ترمووود 

رنگ ترموود 
چوب نمای ساختمان 
آلاچیق چوبی مدرن
آلاچیق چوبی سنتی
آلاچیق مدرن چوبی
آلاچیق سنتی
الاچیق مدرن چوبی
آلاچیق سنتی
آلاچیق سنتی چوبی
آلاچیق های سنتی
آلاچیق چوبی
  • Editor Rating
  • Rated 5 stars
  • ۱۰۰%

  • آلاچیق چوبی
  • Reviewed by:
  • Published on:
  • Last modified: ۲۳ سپتامبر, ۲۰۱۸