درباره ما

درباره شرکت رهاورد چوب

شرکت رهاورد چوب با تجربه ای گرانبها در صنعت ساختمان و سابقه بیش از ۱۵ سال در زمینه تامین متریال تراز اول اروپایی جهت نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی و فضاسازی محیطی-شهری و سابقه نمایندگی چندین شركت معتبر اروپایی  مانند شرکت بالتیرویال در زمینه ترمو وود و ارائه خدمات مرتبط با چوب نما و چوب کفپوش محوطه های خارجی و داخلی و روف گاردن می باشد 

درباره شرکت رهاورد چوب

رهاورد چوب نماینده رسمی شرکت بالتیرویال

رهاورد چوب نماینده رسمی شرکت بالتیرویال Baltiroyal یکی از مطرح ترین و معتبر ترین تولید کنندگان چوب ترمو مخصوص نمای ساختمان، کفپوش محوطه و مبلمان فضای باز و با بیش از 3000 پروژه اجرا شده قابل بازدید در سراسر کشور و شبکه گسترده فروش در سراسر ایران آماده طراحی، فروش و اجرای پروژه های چوبی شامل نمای چوبی ساختمان (Cladding – چوب نما)، چوب کفپوش محوطه های بیرونی (Decking – دکینگ)، سونای فنلاندی، روف گاردن، آلاچیق، پرگولا، پرچین چوبی، فلاور باکس و … به شما کارفرمایان و مشتریان محترم می باشد

رهاورد چوب نماینده انحصاری شرکت هاسرو

شرکت رهاورد چوب مفتخر است به عنوان تنها نماینده انحصاری ترمووود ( چوب ترمو) شرکت هاسرو در ایران که یکی از بزرگترین و پیشرو ترین تولید کنندگان ترموود ( چوب ترمو ) و محصولات چوبی و چوب های حرارت دیده جهت چوب نمای ساختمان و کفپوش های تمام چوبی محوطه در منطقه اسکاندیناوی وحوزه بالتیک.

نماینده فروش ترمووود هاسرو

درباره شرکت هاسرو

شرکت هاسرو(Haserv) تولید پیشگام اروپایی در عرصه ی محصولات چوبی و چوب های حرارت دیده است .
شرکت هاسرو برای ساخت محصولات از مواد خام با کیفیت بالا ،چوب های فاقد بر آمدگی وتکنولوژی پیشتاز و تجهیزات بهره می گیرد. .در سال ۲۰۱۲ ',گواهینامه ی بین المللی Fscومجموعه حراست pEFC به شرکت اعطا شد .در همان سال گواهینامه ی کیفیت iso 9001:2008را نیز دریافت کردند.این شرکت به طور مداوم در حال افزایش مرغوبیت چوب ترمو با افزودن انواع جدیدی از چوب به دامنه ی محصولات است .بدین ترتیب محصولاتی با مرغوبیت بالا به مشتریان ارائه می کنند.شرکت هاسروتنها شرکت انحصاری در استونیا با ابزارهای حرارت دیده ی WTT می باشد .

تجارب بین المللی شرکت هاسرو

شرکت هاسرو راهکارهای متفاوتی از فرهنگ های متفاوت از خانه های حمام گرم در فنلاند گرفته تا امارات متحده ی عربی ،مصر و تایلند برای جلب رضایت مشتریان به کار گرفته شده است محصولات شرکت هاسرو به بیش از ۳۴کشور صادر می شود .این محصولات در املاک شخصی همانند هتل ها و چشمه های آب معدنی یافت می شوند .

درباره شرکت بالتیرویال

شرکت بالتی رویال Baltiroyalدر سال 2015و به منظور تولید، معامله، فروش مواد موردنیاز صنایع ساختمانی به خصوص برای روکش قسمت های خارجی، سونا و به روز ترین تاسیسات دوستدار محیط زیست و طبیعت احداث شده است .

این شرکت حق عضویت در کنفرانس های بازرگانی و صنعتی استونیا را دارد .تمامی محصولات در استونیا تولید می شود و پس از تولید به سایر مناطق از جمله خاورمیانه صادرات می شود.

در این شرکت محدوده ی گسترده ای از چوب الوار حرارت دیده و انواع متفاوتی از چوب ها از جمله کاج، درخت زبان گنجشک،توسکا، سپیدار در سایز ها و نماهای متفاوت تولید و توزیع می شوند.

اخیرا شرکتهای بسیاری در زمینه تولید ترمووود در اسکاندیناوی فعالیت میکنند، دلیل بارز این حجم تولید ترمووود را می توان در دوام بیشتر و ویژگیهای فنی منحصر به فرد آن جستجو کرد.
یکی از تولید کنندگان بزرگ چوب ترمو در منطقه اسکاندیناوی شرکت بالتیرویال (بالتی رویال) میباشد. بالتیرویال تاسیس سال ۱۹۹۴ میلادی در کشور استونی بوده و در ابتدا فعالیت آن چوب بری و تولید تخته های چوب جهت استفاده در سونا بود و در سال ۲۰۰۲ مقدار ۸۰ درصد سهام آن به یک شرکت هلدینگ فنلاندی – سوئدی واگذار گردید.

بالتیرویال از سال ۲۰۰۹ تولید ترمو وود را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۶ با سرمایه گذاری بیشتر در زمینه ترموود و افزایش کوره های تولید و فراوری ترموود تبدیل به بزرگترین تولید کننده منطقه بالتیک با حجم تولید سالیانه ۵۵۰۰ متر مکعب ترموود گردید.

گونه های ترموود تولیدی بالتیرویال شامل کاج نوردیک، زبان گنجشک آمریکایی، آلدر و بلوط می باشد که حدود ۷۰درصد این تولید به خارج از استونی و اکثرا به فنلاند و سوئد صادر می گردد.

پرفروش ترین ترمووود در ایران 

ترموود بالتیرویال در ایران توسط شرکت رهاورد چوب، بزرگترین وارد کننده و پخش کننده این نوع چوب ها و چوب نما و محصولات تخصصی ساختمان، نمایندگی می گردد. حجم فروش ترموود بالتیرویال (بالتی رویال) در ایران در سال ۱۳۹۶ بیش از ۱۹۰۰۰۰ متر مربع بوده که در نوع خود یک آمار بزرگ تلقی شده و به جرات میتوان این چوب ها را پر فروش ترین چوب ها در ایران بر شمرد.

نماینده فروش ترمووود بالتیرویال
درباره ما
  • Editor Rating
  • Rated 3 stars
  • ۶۰%

  • درباره ما
  • Reviewed by:
  • Published on:
  • Last modified: ۲ سپتامبر, ۲۰۱۸