گالری تصاویر ترمووود

اجرای نمای چوب با ترمووود
چوب ترمو جهت نمای ساختمان
طراحی محیط داخلی با ترمووود
ترموود برای محیط داخلی
چوب ترمو نمای ساختمان
ترموود در محیط خارجی
ترمو وود و طراحی فضای بیرونی منزل
طراحی محیط خارجی با ترموود
چوب ترمو برای نمای ساختمان
اجرای نمای چوب با ترمو وود
طراحی فضای داخلی ساختمان با چوب ترمو
طراحی و اجرای نمای چوبی با چوب ترمووود

آلبوم عکس ترمووود

ترموود به مجموعه چوب های حرارت دیده پردازش یافته می گویند که مقاومت، دوام و ماندگاری بالایی دارند. این چوب ها هم چنین عایق خوبی به شمار می آیند. و به دوام بالا و مطابقت با شرایط جغرافیایی متعدد مناسب به کار گیری در فضاهای داخلی و خارجی اند.

روند محافظت ترمووود ها از طریق گرما کنترل می شود. دمای بالا و گرمای زیاد با تغییر ساختار شیمیایی چوب، مقاومت آن را بالا می برد.این فرآیند مزیت های بی شماری به چوب می دهد. از مزیت ترموود ها می توان به مقاومت بالای آن ها در برابر شکستگی، آب رفتگی و پیچ خوردگی اشاره کرد. ظاهر ترمو وود ها برخلاف چوب های پردازش یافته با ماده ی شیمیایی، برای مدت ها طولانی به صورت ثابت باقی می ماند. این چوب ها از دسته چوب های مستحکم اند که در موارد متعدد به کار گرفته می شوند.از ترموودها در روکش کاری های داخلی و خارجی، کفپوش ها، سونا و…استفاده می شود.

شرکت رهاورد چوب از شرکت های با سابقه در زمینه خدمات مربوط به صنعت ساختمان می باشد. متریال های مورد استفاده در این شرکت از جمله متریال های درجه اول اروپایی می باشد که جهت نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می دهد. رهاورد چوب با سابقه چندین ساله و با دارا بودن متخصین با تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. خدماتی که توسط رهاورد چوب ارائه می شود شامل موارد زیر می باشد.