نمای چوبی در طراحی خانه

نمای چوبی در طراحی خانه مدرن

نمای چوبی در طراحی خانه مدرن

خانه ای زیبای طراحی شده دقیقا نشان می دهد که چطور از نمای چوبی برای ساختن خانه ای مدرن و نو استفاده کنیم.
در این مقاله ما ایده ها و ویژگی های ساخت خانه ای را بررسی می کنیم که نه تنها برای راحتی مهمانان بلکه برای ایجاد احساس آرامش و صمیمیت ساکنین اصلی خود، از نماهای چوبی که حرفه ای طراحی شده اند، استفاده کرده است.

امروزه خانه های مدرن کمی وجود دارند که از الوار به شکل خام آن برای ساختن نمای چوبی زیبا و کاربردی استفاده میکنند. باید این مفهوم که الوار، شیشه و آهن با ظرافت با یکدیگر به منظور ساخت خانه ای مدرن معاصر ترکیب می شوند مورد استقبال قرار بگیرد زیرا بنظر می رسد که آنها ایده خانه ای نو را به چیزی زیبا و مسحورکننده برای تماشا کردن تبدیل می کنند.

نمای چوبی در طراحی خانه مدرن

خانه مدرن طراحی شده با نمای چوبی

وقتی از کنار ساحل عبور می کنیم این ساختار مدرن چشم انداز جالبی را از داخل و خارج به رخ می کشد که هردو مورد چشم اندازی کاملا پویارا هویدا می کنند. این پویایی در چشم انداز ها به نوآوری معماران و طراحان بستگی دارد که تلاش دارند صاحبان و بینندگان خود را با چیزی عالی و خوشایند که با محیط اطرافش متناسب باشد مبهوت سازند .
بگفته ی فیلیپ فوچه مدیر و رهبر پروژه، زمانی که ارباب رجوع ها خانه ای را تقاضا می کنند که متناسب با محیط باشد، آنها با موقعیتی روبرو هستند که به دستان متخصصان برای مدیریت نیاز دارد، آنها خانه ای راحت و شیک میخواهند که برای مهمانان زیاد راحت و سرگرم کننده باشد و زمانی که تنها یک یا دونفر در آن هستند صمیمی و دنج باشد.
سایر عواملی که باعث ساختار مفهومی ساختمان شد، چشم اندازها، نور خورشید، جهت باد غالب و پارامترهای منطقه ای هستند. برای توضیح بیشتر درمورد ماهیت پیچیده وجالب منطقه ای که آنها روی آن کار می کنند مدیر پروژه بیان می کند، این مکان درجنوب بیکون در پلترن بای واقع شده است. این مکان به سمت ساحل است و چشم اندازی بی وقفه به اقیانوس هند، روبرگ در جنوب غربی و کوهای کوتنیک در شمال دارد. براساس نقشه های اصلی ترازنما
این منطقه اساسا تپه شنی برآمده ای به سمت قسمت جنوبی منطقه مورد نظربوده است.

نمای چوبی در طراحی خانه مدرن

 

نمای چوبی

خانه تعطیلات خانوادگی که طراحی شده ترکیب چوب ترمو برای نمای ساختمان با روشی خوشایند بدون آسیب رساندن به زیبایی شناسی عمومی ساختمان می باشد. این تصویری بی پایان از تعادل، هماهنگی وکمال بین دو عنصر متمایز اما مکمل چوب و شیشه است. نرده های بزرگ که فضای داخل و خارج را جدا می کنند به کاربر فرصت برقراری ارتباط با منظره های جالبی که در دیدرس او هستند می دهد. از قسمت داخلی بعنوان بخشی که در آن نیز چوب ترمو بکار رفته شده چشم پوشی نمی شود. استفاده از چوب در بخش داخلی جلوه های بصری معاصر را افزایش می دهد و پایداری را حفظ می کند ولو ناخواسته آنها رابا معمار تطابق می دهد.

پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید چوب با کیفیت و دارای هولوگرام مستلزم حضور آن شرکت در عرصه بازارهای سنتی و مدرن و تجارت الکترونیک است. طراحی سایت انجام شده برای آن شرکت باید گویایی لازم را داشته باشد و بازریابی آنلاین و digitalmarketing مناسب بتواند انواع چوب ها و محصولات را به مشتریان مربوطه معرفی کند.

نمای چوبی در طراحی خانه مدرن

 

نظر شما