دیوارپوشی چوبی نمای ساختمان 

دیوارپوشی نمای ساختمان با چوب ترمو

دیوارپوشی نمای ساختمان با چوب ترمو

این روزها مردم ترجیح میدهند به جای استفاده از محصولات و مواد مصنوعی از مواد طبیعی و محصولات طبیعی ساخته شده از چوب مانند ترمووود استفاده کنند. محصولات چوبی علاوه بر زیبایی مصالح چوبی، موادی هستند که سازگار با محیط زیست هستند. در همین راستا استفاده از نمای چوبی ساختمان  و دیوارپوش های ساخته از ترموود رشد چشمگیری داشته است. به عنوان مثال در این مهدکودک رویکردهای مهیجی با نصب دیوارپوش ها درنماهای خارجی در جهات متفاوت به کار گرفته می شود. هم چنین استفاده از طرح های ساده نباید خسته کننده باشد.

دیوارپوشی نمای ساختمان با ترموود

دیوارپوشی نمای خانه های چوبی

دلیلی وجود ندارد که تنها از یک نوع ماده ی خاص در ساختار خارجی استفاده کرد. بنابراین چرا مدل های متفاوت را نباید با یکدیگر ترکیب کرد؟ در این هتل از دیوارپوش های چوبی طبیعی در مقابل شیشه، فلز وبتون استفاده شده است. به کار گیری چوب بر نماهای خارجی فضای دوستانه و گرم تری را به وجود می آورد.

دیوارپوشی نمای خانه های چوبی

بهترین دیوارپوش برای نمای ساختمان

بسیاری از خانه ها به گونه ای طراحی نقاشی شده اند که علاوه بر تناقض با محیط پیرامون نیاز به مراقبت بالایی دارند. انتخاب دیوارپوش های هوازده در نمونه های ساده و جذاب بهترین گزینه به حساب می آید. با این انتخاب دیگر نیازی به مراقبت بالا از دیوارپوش ها نیست و به راحتی مکمل محیط پیرامون می شود .مالک اقامتگاه های حیرت برانگیز براین باور اند تا زیبایی خانه ی خود را در زیبایی طبیعت موثر باشد. استفاده از پنجره های بزرگ در نمای ساختمان و به علاوه استفاده از روکش کاری با ترموود در بنا نشان از احترام به طبیعت است .

بهترین دیوارپوش برای نمای ساختمان

دیوارپوشی کلبه های چوبی

خانه های مدرن روستایی از محبوبیت والایی در هر نقطه ی جهان برخوردارند. در این خانه ها نمونه های مدرن و سنتی با چوب ترمو ترکیب می شوند.

دیوارپوشی کلبه های چوبی

رنگ مناسب دیوار پوش های چوبی نما

یکی از مشخصه های جالب دیوارپوش های ترمووودی این است که رنگ این دیوارپوش ها مکمل هر گونه طرح و رنگ است. برای نمونه در مهدهای کودک از رنگ های درخشان و پر انرژی که در هنگام قرارگیری با دیوارپوش های طبیعی هماهنگ می شوند، استفاده می شود. یکی از مسائل جالب توجه درباره ی دیوارپوش های طبیعی طیف رنگی متفاوت و متغیر آن است. حتی اگر تمام فضای خارجی به صورت یکپارچه با دیوارپوش ها پوشانده شده باشد انتخاب های متعددی از رنگ وجود دارد.

رنگ مناسب دیوار پوش های چوبی نما

افزودن ارتفاع به خانه های یک طبقه 

افزودن ارتفاع به خانه های یک طبقه معمولا چالش برانگیز است. اگر جز افرادی هستید که تمایل دارید خانه تان مرتفع تر نشان داده شود کار دیوارپوشی را اندکی از زیر زمین آغاز کنید. با این کار نمای خارجی مرتفع تر نشان داده خواهد شد.

افزودن ارتفاع به خانه های یک طبقه 

 دیوارپوش چوبی مدرن

قسمت خارجی برخی از ساختمان ها به سبب ترکیب میله های فلزی با دیوارپوش های چوبی ساختار مدرن و صنعتی پیدا کرده است. در برخی از نصب های بی نظیر به جای استفاده از سطوح سخت از روکش کاری با ترموود برای ایجاد دیوارکشی های شکوهمند استفاده شده است.

پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید چوب با کیفیت و دارای هولوگرام مستلزم حضور آن شرکت در عرصه بازارهای سنتی و مدرن و تجارت الکترونیک است. طراحی سایت انجام شده برای آن شرکت باید گویایی لازم را داشته باشد و بازریابی آنلاین و digitalmarketing مناسب بتواند انواع چوب ها و محصولات را به مشتریان مربوطه معرفی کند.

 دیوارپوش چوبی مدرن

دیوارپوشی چوبی پناهگاه های ساحلی

در ساختمان هایی مانند پناهگاه های ساحلی اندازه گیری دقیق زوایا و خطوط به ایجاد مدل ها کمک می کند. استفاده از دیوارپوش ترموودی در جهات متفاوت در فضاهای داخلی و خارجی به ایجاد طرح های خلاقانه کمک می کند.

دیوارپوشی چوبی پناهگاه های ساحلی

نظر شما