طراحی کف پوش های منحصر به فرد

کف پوش ترموودی منحصر به فرد

کف پوش ترموودی منحصر به فرد

رنگ خاکستری کف پوش ترموودی

کفپوش ترموودی

رنگ خاکستری کفپوش ترموودی باعث مدرنیته شدن آن می شود. رنگ خاکستری کف پوش ها باعث جذابیت بالای آن می شود. در قسمت های کوچک طراحی شده ی کف پوش های ویلا تلاش های بسیاری برای کنار هم قرار دهی ملزوات صورت گرفته است. در اطراف این کف پوش ها حصارهای گسترده ی بی انتهایی با میله های امنیتی شیشه ای به کار گرفته شده است.

کاغذ دیواری، رنگ و میزان نور لامپ و کفپوش لمینت و فرش، چوب دکوراسیون دارای هولوگرام و مبلمان از مواردی هستند که در طراحی داخلی باید به هماهنگی آنها دقت شود. یکی از راههای بررسی همگونی رنگ و نقش این کالاها طراحی مالتی مدیا با استفاده از تصاویر این کالاها بوده تا بتوان فضا را شبیه سازی کرد.

به کارگیری تخته های عمودی در کف پوش ترموودی

کفپوش ترمو وودی

کف پوش های نسبتا مقدماتی با به کار گیری تخته های عمودی متناوب از حالت سنتی خارج می شود. این شیوه برای کفپوش هایی که تمایل دارید پهن تر به نظر برسند، مناسب است. افزودن طرح های مدرن جالب، حداقل وسایل گزینه های مناسبی برای ارتقای فضای کف پوش ها به شمار می آید.

طرح های منحصر به فرد کف پوش ترمووودی

کف پوش ترمو وودی

طرح های منحصر به فرد کفپوش های ساخته شده از ترمووود، جلوه ی زیبایی به فضا می دهد. به کار گیری طرح های منحصر به فردنقش بسیاری در ایجاد فضای دلپسند دارد و نتایج حاصل از آن بسیار جالب توجه خواهد بود.قراردهی متناوب تخته ها بافت بخصوصی به کف پوش ها می دهد و آن را بسیار گران قیمت می کند. استفاده از چوب ترمو خود گویای کیفیت بالای کف پوش ها است. حفاظ بندی های چوبی عمودی گزینه ی مناسبی برای احاطه ی فضای کف پوش ها به شمار می آید به علاوه ارتفاع این حفاظ ها مانع از تماشای محیط پیرامون نمی شود.

به کار گیری تخته و سنگ در کف پوش های ترموودی

کف پوش ترمووودی

کف پوش ها با اندازه ی متوسط به رنگ شکلاتی تیره اند که با افزودن سنگ در اطراف آن انشعابات رنگی بیش تری پیدا خواهند کرد. در اطراف این کف پوش ها، تراس های مجزا برای تقسیم فضا طراحی شده است. از آن جایی که این کف پوش تازه ساز هستند امکان پردازش آن برای حفظ رنگ شکلاتی وجود دارد. این کف پوش ها به سبب ادغام تخته های افقی سنتی با نمونه های مدرن بسیار جالب توجه اند.

نظر شما