کف پوش ترموودی و افزایش ارزش خانه

افزایش ارزش خانه با کف پوش ترمووودی

افزایش ارزش خانه با کف پوش ترمووودی

یکی از امتیازات برجسته برای منازل زیباسازی فضای خارجی آن است. کف پوشی مناسب منازل حتی بیش تر از سرمایه گذاری اولیه ی آن در بالا ببردن ارزش خانه موثر است.
کف پوش های متعدد و به نظر مناسب بسیاری در فروشگاه ها یافت می شوند ولی به محض نصب کردن آن ها مسائل متعددی مانند تاب خوردگی، پوسیدگی و شکستگی به وجود می آید و یا ممکن است به همان میزان زیبا و مناسب به نظر نرسد. دراینصورت هزینه ی تعمیر و مراقبت بر هزینه ی کلی کفپوش ها افزوده خواهد شد. بهترین راهکار انتخاب کفپوش های ساخته شده با چوب ترمو می باشد.

کف پوش ترموودی و افزایش ارزش خانه

دلایل افزایش ارزش خانه با کفپوش های ترموودی

  • کفپوش های ساخته شده با ترمووود به دلیل کیفیت بالایی که دارند نیازی به مراقبت ندارند و مادام العمر ساخته شده اند.
  • کفپوش های با کیفیت به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که راه رفتن با پای برهنه مشکل ساز نخواهد بود.
  • کفپوش های باکیفیت دوام و ارزش خانه را چه به صورت بلندمدت و چه کوتاه مدت افزایش خواهد داد.
  •  با نصب کفپوش ترموود از فضای بیرونی محیط زندگی تان لذت ببرید. این کف پوش ها علاوه بر دوام بالا نیازی به محافظت ندارند.

دلایل اهمیت کفپوش های ترموودی

  • کیفیت چوب ترمو در سخت ترین شرایط آب و هوایی معلوم می گردد. کف پوش های ترمو وودی گزینه ی مناسبی برای مناطق کوهستانی و ساحلی به شمار می آیند. این چوب ها به سبب عدم استفاده ی مواد شیمیایی و نگهدارنده های خطرناک دوستدار محیط زیست اند.
  • چوب ترمو به دو دسته تقسیم می شوند: یک دسته از این چوب ها فاقد گره و مسطح هستند و در گونه ی دیگر گره ها و بافت های متعددی یافت می شود. رنگ هر دو دسته ی چوب ها قهوه ای است که با گذشت زمان و در معرض قرارگیری آفتاب و باران به رنگ خاکستری درمی آید. در حال حاضر ترموود  به سبب دوام و ماندگاری بالای و عدم نیاز به محافظت در خانه های متعددی به کار گرفته شده اند.

نوع چوب جهت تولید پارکت دارای اهمیت است. می توان با بررسی هولوگرام روی بسته بندی و انطباق طرح آن با طراحی لوگو انجام شده برای شرکت اصلی به اصالت کالا پی برد. اعتماد به کیفیت کالا از اولویت های تجارت  در تمامی بازارها است.

دلایل افزایش ارزش خانه با کفپوش ترموودی

نظر شما