ترمووود در اصفهان

ترمووود در اصفهان

ترموود در اصفهان

اصفهان به عنوان یکی از مهمترین شهر های ایران از جمله مصرف کنندگان بزرگ ترمووود ها به حساب می آید.

چرا که این چوب ویژگی ها و کاربرد های زیادی را دارا می باشد. چوب ترموها علاوه بر زیبایی که به محیط می بخشند مقاوم در برابر انواع حشرات و قارچ ها و اشعه uv آفتاب و سازگار با محیط زیست می باشند.

شرکت رهاورد چوب تامین کننده انواع ترموود ها و همچنین رنگ ترمووود می باشد. رنگ این نوع چوب ها شرکت رهاورد چوب Jansen محصول کشور آلمان می باشد.

این رنگ در دو نوع پایه روغن و پایه آب به فروش می رسد.

این رنگ ها از تنوع رنگی بالایی برخوردارند و به همین سبب مشتری قدرت انتخاب بالایی خواهد داشت. این رنگ ها مقاوم در برابر شرایط جوی و بدون مواد نگهدارنده می باشند.‏

خرید چوب ترمو در اصفهان

مشتریان این نوع چوب ها اغلب نگرانی هایی از جهت کیفیت و ماندگاری این چوب ها دارند. شرکت رهاورد چوب به مشتریان خود تضمین کیفیت محصولات خود را می دهد.

متریال های مورد استفاده این شرکت از متریال های درجه اول اروپایی میباشد که برای نمای ساختمان‌ها، کفپوش‌های بیرونی خانه‌ها، کفپوش حیاط، آلاچیق، روف گاردن‌، در و پنجره، نرده پله، پاگرد، سونا، استخر و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. لازم به

توضیح است که رهاورد چوب تمامی محصولات خود را گارانتی می نماید و این شرکت ارائه کننده گارانتی ۳۵ ساله تعویض چوب و رنگ چوب می باشد.

روش نصب ترمووود

روش نصب ترمووود یکی از مسائل بسیار مهم  است از آنجایی که ترمووود یک محصول طبیعی است و دارای سطح آسیب پذیر است این احتمال را دارد که با ساییدن اشیا تیز به آن و یا کارهایی مانند ملات ریزی یا مراحل برش سنگ کیفیت اولیه اش آسیب ببیند و ظاهرش مثل اول نشود.

به همین دلیل در نمایی ترکیبی (ترمووود و دیگر متریال ها) مرحله پایانی نصب، پیاده سازی ترمووود است.

ولی بخاطر اینکه دو مرحله اجرا میکنیم پیاده سازی نمای چوب ترمو و لزوم به شاسی کشی فلزی مرحله آغازین در پیاده سازی، زیرسازی و به عبارت دیگر آهن کشی است.پس بطور کلی مراحل نصب ترمووود   به شرح زیر می باشد.

  • شاسی کشی فلز
  •  پیاده سازی بقیه متریال ها
  • اجرای ترمووود

 

نکاتی پیرامون نصب ترموود

بهتر است تا مطمئن نشدن از اندازه ، دستگیره ها را با خال جوش به بدنه متصل کنید که اگر اشتباه شود هزینه و زمان کم تری از شما میگیرد و بعد از مطمئن شده از اندازه ، آن ها را کاملا به بدنه وصل کنید.
بهتر است اندازه های نهایی و محاسبه دقیق از مقدار چوب ترموود لازم در این بخش انجام شود.
بخاطر سبکی وزن ترمو وود مقطع فولادی لازمه را جهت پیاده سازی آهن کشی معمولا از پروفیل های فولادی با مقطع ۴۰×20 و ۴۰×40 خواهد بود.

در روش نصب ترموود جهت با اطمینان وصل کردن چوب ها فاصله دستگیره ها را بین ۵۰ تا ۶۰ سانتیمتر باشد و دقیقا لبه های محل جوش با فرز سابیده و صاف شود اضافه باقی مانده از چوب ها از نصب زیرسازی جلوگیری نکند.

حتما باید همه قوطی ها با تراز چک گردند که خطا نصب ترمووود کم شود. برای اجرای نماهای قوسی پروفیل ها باید با دقت نورد شوند تا قوس نهایی به راحتی اجرا شود.

قیمت چوب ترموود

ترموود نوعی از چوب های اصلاح شده با فرآیند حرارت دهی هستند که میتوان ازآنها در نمای ساختمان ها و مصارف گوناگون دیگری استفاده کرد.

اما شاید شما به عنوان یک مصرف کننده تمایل داشته باشید درباره قیمت ها اطلاعاتی دراختیار داشته باشید. دراین بخش تیم رهاورد چوب لیستی از قیمت این چوب ها را در اختیار شما بزرگواران قرار میدهد.

گروه رهاورد چوب آمادگی خود را در زمینه ی ارائه ی انواع متریال به مصرف کنندگان گرامی اعلام میدارد.
قیمت ترمووود  یک نرخ بین المللی است که شرکت های تولید کننده براساس روش بازاریابی فروشی که دارند، آن را تعیین میکنند.

از آنجایی که فروش ترمو وود به صورت متر مکعبی صورت میگیرد در نتیجه اصل اول در تعیین قیمت، ضخامت آن می باشد.

 

 

ترموود در اصفهان

فروش ترمو وود در اصفهان

خرید و فروش ترموود یکی از مهمترین ملاک ها بر تثبیت کیفیت آن محصول هستند. پس اگر به دنبال خرید و یا فروش این نوع چوب ها در اصفهان هستید برای شما خواهیم گفت که در وهله ی اول باید به شیوه خرید و فروش دقت داشته باشید.

شرکت رهاورد چوب این افتخار را دارد که میتواند برای شما به میزان بسیار زیادی در تمامی شهرستان های ایران از جمله اصفهان محصولاتی با کیفیت ارائه دهد.

پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید چوب با کیفیت و دارای هولوگرام مستلزم حضور آن شرکت در عرصه بازارهای سنتی و مدرن و تجارت الکترونیک است. طراحی سایت انجام شده برای آن شرکت باید گویایی لازم را داشته باشد و بازریابی آنلاین و digitalmarketing مناسب بتواند انواع چوب ها و محصولات را به مشتریان مربوطه معرفی کند.

ترمووود ارزان در اصفهان

در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که استفاده از ترمووود ارزان برای بسیاری از مشتریان از اهمیت های بسیار زیادی برخوردار است. پس برای شما مهم خواهد بود که علل افزایش قیمت یک  محصول را بدانید.

در واقع یک نرخ جهانی است که شرکت های تولید کننده آن با توجه به روش های فروشی که دارند ممکن است با تغییرات جزیی در چوب آن را بفروش برسانند.
در اولین گام برای شما خواهیم گفت که از آنجایی که خرید و فروش این چوب ها به صورت متر مربعی انجام میشود اصولی ترین مورد درباره قیمت های آنها بسته به ضخامتی دارد که ترموود ها تولید شده اند.

به این معنا که تا ضخامت چوب ترمووود پایین تر و کمتر باشد در نتیجه قیمت آن هم به تبع کاهش پیدا می کند و تا ضخامت چوب ترمووود بالاتر باشد قیمت چوب ترمووود نیز افزایش پیدا می کند.در مرحله ی بعدی و در گام بعدی دومین علت برای افزایش و یا کاهش قیمت ترموود را میتوان نوع درختی دانست

فرایند تهیه چوب ترموود 

 

ساخت چوب ترمو

 افزایش دما  

در مرحله اول  فرآیند ترموود به یکباره دمای چوب را با کمک گرما و بخار آب افزایش می دهند به طوری که دمای کوره به حدود ۱۰۰ درجه سانتی گراد می رسد و سپس به مرور و به شکل یکنواخت دما تا ۱۳۰ درجه سانتی گراد افزایش می یابد در این روش از بخار آب برای جلوگیری از ترک برداشتن چوب در جریان حرارت دهی استفاده می شود .علاوه بر این بخار آب از واکنش های شیمیایی داخل چوب ترمو جلوگیری می کند .

حرارت‌دهی

زمانی که در مرحله خشک سازی چوب در دمای بالا صورت می گیرد در مرحله دوم فرآیند تبدیل چوب به چوب ترمو وود دمای داخل کوره تا ۱۸۰ الی ۲۱۵ درجه سانتی گراد افزایش می یابد .پس از رسیدن به این دما بنا به کاربردهای نهایی چوب ترمو به مدت ۳ ساعت در این دما قرار می گیرد در این مرحله بخار آب از آتش گرفتن چوب جلوگیری می کنند

رطوبت‌دهی

در مرحله سوم و آخر در فرایند ترمووو با اسپری کردن آب بر روی چوب ها دمای آنها را پایین می آورند و کاهش می دهند. زمانی که دمای چوب ترمو به حدود ۸۰ تا ۹۰ درجه سانتی گراد می رسد زطویت دهی مجدد برای رساندن چوب به رطوبت مناسب صورت می گیرد .

در نتیجه چوب ترموود با رطوبتی معادل ۴ تا ۷ درصد می رسد .در واقع تمام باکتری های مضر داخل چوب و همچنین موادی که باعث تغییر فرم چوب می شود طی این فرایند ۳۶ ساعته از بین می رود .

 

ترموود در اصفهان
  • Editor Rating
  • Rated 4.5 stars
  • ۹۰%

  • ترموود در اصفهان
  • Reviewed by:
  • Published on:
  • Last modified: ۳۱ شهریور, ۱۳۹۷

نظر شما