ترموود و ساختمان های سبز

ساختمان های سبز و ترمووود

ساختمان های سبز و ترمووود

بازار جهانی ساختمان های سبز  بیش از ۲۶۰بیلیون دلار رشد داشته است که این میزان در تجارت ساخت و ساز آمریکا در حدود ۲۰ درصد تخمین زده شده است.این روند به تدریج در آمریکای شمالی و به صورت بین المللی تقویت خواهد شد. دارندگان و مدیران ساختمان های سبز در جستجوی درآمد و سود۹۶۰% از سال حاضر تا سال ۲۰۲۳ز اند.اولویت صاحبا ن صنایع استفاده و به کارگیری ترمووود در این ساختمان ها است. درخواست ترمووود تحت گواهینامه FSCسال به سال رو به افزایش است وصاحبان این ساختمان با مطالبه ی این چوب ها گواهینامه LEEDرا برای خود به دست می آورند.

ترمووود و تجارت ساختمان های سبز

تجارت ساختمان های سبز با به کارگیری ترموود

ساختمان LEEDطرفداران خاصی در میان اقشار ،شرکت ها و گردهمایی های متفاوت به دست آورده است. ویژگی ها ی  منحصر به فرد و کارایی این ساختمان بسیاری از مستاجران و صاحبان خانه را واداشته تا در این ساختمان ها سهیم  باشند. ترمو وود یکی از بهترین مصالح ساختمانی است که ویژگی های منحصر به فردی دارد از قبیل: همه کاره بودن،نیازبه انرژی کم برای تولید،ماندگاری بالا و …

رنگ های مناسب چوب دارای پیگمنت آبی و  پودر لارجورد  و پیگمنت های رنگ های مختلف هستند که ترکیبات دیگری در این رنگ ها مقاومتشان در شرایط جوی را تامین می کند. هولوگرام روی بسته های رنگ تضمین کیفیت آنها هستند. مشاوره با شرکت فروشنده و پخش کننده رنگ ها شما را در انتخاب برند و شماره رنگ مناسب فضایتان کمک خواهد کرد.

 

رنگ ترمووود

چوب نمای ساختمان 
چوب نما 

نظر شما