چوب ترموود کفپوش استخر

طراحی کفپوش استخر با ترمووود

طراحی کفپوش استخر با ترمووود

اگر استخر دارید و یا در فکر راه اندازی آن هستید حقیقت این است که استخر تفریحی سالم در تابستان به شمار می آید. به علاوه کفپوش های اطراف استخر مکانی برای استراحت است. اطراف بسیاری از استخرهای قدیمی را کفپوش های سیمانی احاطه کرده است که مشکلات بسیاری از آن ناشی می شود. این کفپوش ها در هوای گرم بسیار داغ و در هوای سرد بسیار خنک می شود که درهر حالت راه رفتن بر روی آن دشوار می شود وچشم انداز زیبایی هم ندارد. اما کفپوش های ساخته شده با ترمو وود کاملا متفاوت هستند. امکان گردآوری خانواده برای تفریحات در این استخرها ممکن است.

طراحی کفپوش استخر با ترمووود

ترموود و طراحی کفپوش استخر

برای طراحی کفپوش های استخر نکات بسیاری را باید درنظر بگیرید. اولین نکته در نظر گرفتن فضای خارجی و تاثیر آن بر ارزش خانه است. این بدان معناست که تصمیم نهایی تان در طراحی استخر بسیار مهم تر از نتیجه ی پایانی است. اولین مسئله استفاده ی مفید از فضا است. برای مثال اگر تصمیم گرفته اید آشپزخانه ی خارجی و یا محل استراحت در فضای خارجی به وجود آورید، ممکن است لازم داشته باشید از مواد خاص در این قسمت استفاده کنید. و یا اگر به نورپردازی در قسمت های خارجی نیاز دارید بهتر است از موادی (مانند چوب) استفاده کنید که نصب لامپ در آن آسانتر است.

به این فکر کنید چگونه با به کار گیری مواد در طراحی در زمان و هزینه صرفه جویی می کنید. انتخاب مواد در طراحی و به کار گیری در استخر ها اهمیت خاصی دارد. باید از کفپوش های ترمووود استفاده کنید که توان بالا در برابر هر گونه پوسیدگی و حشرات را داشته باشد. نحوه ی نگهداری و پاکسازی چوب ها نیز مهم است. در زمان انتخاب نوع کفپوش ها گزینه های متعددی مانند بتون، سنگ، الوارهای پردازش شده و کفپوش های مرکب به ذهن می آید. به هرحال اگر دوام، ظاهر و نحوه ی نگهداری از چوب مورد نظرتان از چوب ترموود استفاده کنید. کفپوش های چوبی مدرن نشات گرفته از سنگ های سیمانی موجود هستند. کفپوش های کنونی طبیعی، کاربردی و دارای زیبایی چشم نواز با گذر زمان هستند. با مطالعه ی این ملاحظات طرح مورد نظرتان در ساخت استخرها را به وجود آورید.

رنگ های مناسب چوب دارای پیگمنت آبی و  پودر لارجورد  و پیگمنت های رنگ های مختلف هستند که ترکیبات دیگری در این رنگ ها مقاومتشان در شرایط جوی را تامین می کند. هولوگرام روی بسته های رنگ تضمین کیفیت آنها هستند. مشاوره با شرکت فروشنده و پخش کننده رنگ ها شما را در انتخاب برند و شماره رنگ مناسب فضایتان کمک خواهد کرد.

هفت ایده برای طراحی کفپوش محوطه استخر

با مطالعه ی هفت ایده ی آورده شده در زیر برای کفپوش های استخر انتخاب صحیح داشته باشید:

  • حوض آب گرم: چه کسی از داشتن حوضچه ی آب گرم در حیاط پشتی منزل لذت نمی برد؟ به کار گیری نورپردازی های منحصر به فرد و با اشکال خاص در فضای داخلی آرامش را به ارمغان می آورد.

طراحی کفپوش محوطه استخر

  • مکان های خصوصی: فضای خارجی دلخواهتان را با ترکیب مدرنیته و کارایی به وجود آورید. این فضا را با آشپزخانه ی بیرونی، استخر، آب گرم و محل های استراحت کفپوش ها با طرح های خاص تکمیل کنید. حیاط پشتی سبب می شود فضای داخلی قدیمی به نظر برسد.

ترموود و طراحی کفپوش استخر

  • توسعه ی فضای خانه: چرا باید فضای داخلی و خارجی خانه مجزا از یکدیگر باشند؟ با طراحی پنجره های بزرگ مسطح استخر خانگی وکفپوش ها گسترده تر نشان داده می شوند و با استفاده از مواد مشابه در روکش ها و کفپوش هماهنگی و تقارن را در همه ی قسمت ها به وجود آورید.

چوب ترموود کفپوش استخر

  • زیبایی چوب های هوازده: رنگ چوب ها با گذشت زمان به خاکستری زیبا متمایل می شود. استخر مثال قابل توجهی از نشان دادن تغییرات کفپوش های چوب با گذر زمان است.

چوب ترمووود کفپوش استخر

  • سادگی دلپسند: از کفپوش های ترمووود استفاده کنید . این نوع از کفپوش ها، در عین سادگی مکمل خطوط صاف و زلال آب و مناظر زیبا هستند.

 

  • طبیعی بودن ذاتی چوب ترمو: یکی از شگردهای برپایی استخرها نشان دادن ظاهر طبیعی آن است. در این خانه درختی روستایی از استخرهای طبیعی ایجاد کننده حس خاص بازسازی قصه های پریایی است. کفپوش های ساخته شده از ترمووود، در این روستا با ساختار منحصر به فرد،طرح متفاوتی در کفپوش استخرها به وجود می آورد.

طراحی کفپوش چوبی محوطه استخر

  • مواد مکمل کننده: استخرهای بی نهایت نوع دیگری از تجربه های منحصر به فرد اند. در طراحی کفپوش های این استخر از خطوط مستقیم برای دراز کردن و بی انتها نشان دادن آب استفاده شده است. به علاوه کفپوش های ترموود کامل کننده منظره است.

 کفپوش ترمووود محوطه استخر

نظر شما