مشخصه های ترموود

مشخصه های ترمووود

آشنایی با مشخصه های ترمووود

پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید ترموود با کیفیت و دارای هولوگرام مستلزم حضور آن شرکت در عرصه بازارهای سنتی و مدرن و تجارت الکترونیک است. طراحی سایت انجام شده برای آن شرکت باید گویایی لازم را داشته باشد و بازریابی آنلاین و digitalmarketing مناسب بتواند انواع چوب ها و محصولات را به مشتریان مربوطه معرفی کند.

ساختار ترموود به طور دایمی تغییر می کند .تغییرات گرمایی چوب را در شرایط آب و هوایی متفاوت مقاوم و از پوسیدگی ،تغییر ساختار آن جلوگیری می کنند و به چوب حجم و شکل می دهد.

بسته به میزان و درجه ی حرارت دهی چوب ساختار چوب تغییر می کند و مقاومت آن در برابر پوسیدگی افزایش در نتیجه از آب رفتگی و تحلیل آن جلوگیری می شود.به علاوه تغییرات چوب از میزان سختی وعایق کاری نشئت می گیرد رنگ ترموود به رنگ جذاب تیره  مبدل می گردد .

مشخصه های چوب ترمو

مقاومت بالای ترمووود در برابر پوسیدگی و ماندگاری بالای آن را با محیط زیست هماهنگ ساخته و در بسیاری از شرایط آب و هوایی متغیر بارطوبت های متغیر از آن استفاده می شود.با این تغییرات زیبایی چوب چند برابر شده و مزایای بسیاری به محصول نهایی اضافه خواهد شد.

کاربرد های چوب ترمو

تغییرات گرمایی برای الوار متفاوت مناسب است.تغییرات لازم با توجه به کاربرد نهایی محصول انتخاب می شود.معمولا از چوب ترمو در روکش کاری های دیوار و دیوارهای از پیش ساخته،کف کشی تراس ،باغچه ها ،قاب پنجره ها ،درها ،زمین های بازی ،صداشکن ها و جت ها استفاده می شود

از کاربرد داخلی ترمو وود به پارکت ها ،قاب های دیوار ،کابینت های آشپزخانه و سوناهای داخلی اشاره کرد.در بسیاری از لوازم خانه و تزئیناتی وابزارآلات موسیقی و قایق هااز این چوب ها استفاده می شود.ترموود عایق مناسب  می باشد. در فرآیند پردازش این چوب ها از مواد اشباع شده استفاده می شود.

چوب نمای ساختمان 

رنگ ترموود

 

نظر شما