ترموود و افزایش عمر چوب های محیط های خارجی

ماندگاری چوب های محیط های خارجی با ترمووود

ماندگاری چوب های محیط های خارجی با ترمووود

نوع چوب جهت  ماندگاری پارکت و ترموود  دارای اهمیت است. می توان با بررسی هولوگرام روی بسته بندی و انطباق طرح آن با طراحی لوگو انجام شده برای شرکت اصلی به اصالت کالا پی برد. اعتماد به کیفیت کالا از اولویت های تجارت  در تمامی بازارها است.

محدودیت های موجود در به کار گیری چوب در ملزومات خارجی تنها با استفاده از ترموود برطرف گردیده است.

تمامی کاربران چوب باید اطلاعات لازم درباره ی چوب ها و مقاومت آن ها را در برابر انواع پوسیدگی ها ،قارچ ها و…تمامی مشخصه های ابعادی آن حتی در صورت استفاده از چوب های سخت استوایی به دست آورند .

نجاران در زمان ساخت ملزومات چوبی تمامی انتظارات مشتریان از قبیل زیبایی ،به کار گیری چوب خوب ،ماندگاری و عملکرد بالا و …را در نظر بگیرند .امروزه ترمووود تا حدودی تمامی نیاز مشتریان را برآورده می سازند.

افزایش عمر چوب های محیط خارجی با چوب ترمو

خوب می دانیم در صورت پردازش نامناسب چوب قبل از به کار گیری آن درملزومات نتایج ویرانباری در برابر بلایای طبیعی به وجود خواهد آمد .

از عوامل مخرب چوب می توان به برآمدگی،در هم پیچیدگی ،پوسیدگی،خم شدگی وشکستن و…اشاره کرد.رطوبت عامل بسیاری از ویرانی ها است.

حرارت دهی چوب بسیاری از مشخصه های فیزیکی و درونی چوب را تغییر می دهد وبا بالابردن ماندگاری چوب آن را در برابر وضعیت جوی متعدد مستحکم می سازد.

چوب های CFPنمونه های متعددی از چوب های برش داده شده که شامل صفحاتی به ابعاد ۱×6 ،۱×8، ۲×4، ۲×6 را به نجاران ارائه می دهد .ترابری این چوب ها به تمامی نقاط کانادا و ایالات متحده ی آمریکا صورت می گیرد.

ماندگاری چوب های محیط های خارجی با ترمووود

چوب ترمو 

چوب نمای ساختمان 

رنگ ترموود

نظر شما