فروش ترموود

قیمت ترموود

قیمت چوب ترموود

ترموود نوعی از چوب های اصلاح شده با فرآیند حرارت دهی هستند که میتوان ازآنها در نمای ساختمان ها و مصارف گوناگون دیگری استفاده کرد.

اما شاید شما به عنوان یک مصرف کننده تمایل داشته باشید درباره قیمت ها اطلاعاتی دراختیار داشته باشید. دراین بخش تیم رهاورد چوب لیستی از قیمت این چوب ها را در اختیار شما بزرگواران قرار میدهد.

گروه رهاورد چوب آمادگی خود را در زمینه ی ارائه ی انواع متریال به مصرف کنندگان گرامی اعلام میدارد.
قیمت ترمووود  یک نرخ بین المللی است که شرکت های تولید کننده براساس روش بازاریابی فروشی که دارند، آن را تعیین میکنند.

از آنجایی که فروش ترمو وود به صورت متر مکعبی صورت میگیرد در نتیجه اصل اول در تعیین قیمت، ضخامت آن می باشد.

 

 

ترمو وود ارزان

 

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت چوب های ترمووود

روش فرآوری چوب ترمو و همچنین کیفیت مواد اولیه و بخصوص جنس چوب درخت مورد استفاده تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت محصول نهایی چوب ترمو دارد و همچنین چوب باید دارای هولوگرام  باشد  به طور کلی تمام درختان را می توان به روش ترمو عمل آوری کرد البته با توجه به ویژگی های چوب درخت روش ترمو کردن آن متفاوت است

قیمت ترمووود

ترموود در سال های اخیر جز متریال های پر طرفدار در حوزه ی معماری و طراحی ساختمان ها ، فضای سبز و زیباسازی محیط بوده است .

اما این محصول با توجه به نوسان قیمت ارز دارای نرخ ثابتی نبوده و دائم دچار تغیرر قیمت می شود ، شرکت رهاورد چوب در تلاش است که با وجود این نوسانات قیمت ترمووود ، به صرفه ترین اجرا را در طراحی نمای ساختمان و روف گاردن ترموودی در نظر بگیرد.

ترمووود ارزان

ترمووود ارزان نوعی است که ضخامت آن کمتر می باشد و هر چه ضخامت آن بیشتر شود قیمت ترموود هم افزایش می یابد. عامل دوم که باعث می شود ترمو وود ارزان یا گران شود، نوع چوب درختی است که فناوری بر روی آن استفاده می شود.

جالب است بدانید چوب ترمو ارزان از لحاظ کیفیتی درجه ی کیفی پایین تری نسبت به چوب ترموی فنلاندی درجه ۱ دارد.

به همین جهت کیفیت این چوب ها و همچنین قیمت آنها را نمیتوان با ترمو وود فنلاندی مقایسه کرد. ترمووود ارزان قیمت در مقایسه ی چوب ترموها با بسیاری از درختان پهن برگ یا اصطلاحا Hardwood ها پایین تر است و این پایین بودن به گونه ای است که تمامی افراد چه مالکین و چه سازندگان با هربودجه ای میتوانند نسبت به خرید آن اقدام کنند.

دلیل این قیمت ها عدم مصرف مواد شیمیایی است. این چوب ها تنها با کاربرد بخار آب و حرارت ویژگی های جدید را کسب میکنند. دوام، استحکام، مقاومت در برابر حمله ی حشرات، ثبات ابعادی از ویژگی های منحصر به فرد این متریال می باشد که آن رابه متریالی محبوب و پرطرفدار تبدیل کرده است.

این روزها با توجه به افزایش روزافزون رقیبان و صنعتگران در عرصه ی چوب ترمو در بازار، یافتن این چوب ها در بازار بسیار راحت است. اما نکته مهم در این زمینه یافتن چوب ترمو ارزان است.

از طرفی نکته مهم دیگر این است که هر چوب ترمو ارزانی لزوما با کیفیت و باب طبع شما نخواهد بود. در واقع با توجه به نفوذ بازار های چین و ژاپن قیمت چوب ترموود کاهش یافته است. اما این کاهش قیمت لزوما به معنای ثبات کیفیت آن نیست. در واقع برای اینکه مطمئن شوید چوبی که شما می خواهید آن را تهیه نمایید به جز مناسب بودن قیمت، مزیت های دیگری نیز دارد، باید حتما با یک متخصص در این عرصه مشورت نمایید.

شرکت رهاورد چوب با وجود مشاورین و متخصصین زبده در امر ترمو وود میتواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

 

 

فروش چوب ترمو ارزان قیمت

 

فروش ترمووود چوب کاج

مثلا قیمت فروش ترموودی که از چوب کاج تهیه می شود از نوعی که از چوب عش تهیه میشود، ارزان تر است. این قضیه بدلیل کم تر پیدا شدن یک نوع نسبت به نوع دیگر و سخت پیدا شدن آن و همچنین سخت تر بودن فرآیند ترمو کردن می باشد.

تفاوت اصلی ترمووود ارزان و ترمو وود گران

بنابراین تفاوت ترمووود ارزان با نوع گران آن در دو نکته است:

۱-ضخامت چوب ترمو

۲-انبوهی و فراوانی گونه درختی

 

چوب ترمو ارزان قیمت

 

معیار های تعیین قیمت ترموود

در موارد دیگر در تعیین قیمت به مسائلی همچون موارد زیر روبرو می شویم:

قیمت فروش ترمو وود تحت تاثیر هزینه هایی مانند قطع درخت، حمل و نقل تا کارخانه و دستمزد کارگر ومالیات می باشد. البته قوانین بسیاری وجود دارد که از پایین آمدن قیمت فروش ترمو وود جلوگیری میکند مانند: تهیه نهال و کاشت ده نهال به ازای قطع هر درخت. این بدان معناست که شرکت های تولید کننده ترمووود وظیفه دارند هر عدد درختی که قطع میکنند ده نهال از همان نوع دوباره بکارند دلیل دیگری که قیمت ترمو وود را تعیین میکند عوامل زیر می باشد.چوب دارای درجه بندی های گوناگونی می باشد که این درجه بندی ها تاثیر مستقیم بر قیمت ترموود می گذارد.

نوع و طول عمر درخت از یک سو همچنین عرض و ارتفاع آن و مواردی مثل خمیدگی و داشتن گره در چوب میتواند باعث شود ترموود ارزان یا گران داشته باشیم. هر چه چوب بلندتر، ضخامت آن بیشتر و گره کم تری داشته باشد با کیفیت تر و قیمت آن گران تر خواهد بود. به همین دلیل قیمت فروش ترمووود نهایی چندان ارزان نیست. بعضی شرکت ها با روش های خاص توانسته اند برخی هزینه را کاهش دهند یا حذف کنند که باز هم دلیلی بر بی کیفیت بودن آن نیست.

قیمت نمای ترمووودی

برای اینکه قیمت نمای ترموودی را محاسبه کنیم باید ۴ قیمت را باهم جمع بزنیم که به شرح زیر است:

 • قیمت چوب نمای ساختمان
 • قیمت رنگ و رنگ کاری چوب ترمو
 • قیمت زیرسازی چوبی
 • قیمت و هزینه نصب
 • قیمت زیر سازی فلزی

مجموع قیمت های بالا را میتوان به عنوان قیمت تمام شده نمای ترموودی در نظر گرفت.در موارد بالا باید گزینه ی هزینه ی نصب ترموود را مهم تر دانست چرا که بستگی به طراحی نمای شما دارد. میدانید که طراحی نما در سه دسته ی آسان، متوسط و دشوار تقسیم بندی میشود و هزینه ی نصب نمای ترمو وودی نیز بسته به نوع طرح نمای شما متغیر است. با اعتماد به شرکت رهاورد چوب میتوانید از قیمت های استثنایی این شرکت استفاده کنید. شرکت رهاورد چوب یکی از باسابقه ترین شرکت ها در زمینه صنعت ساختمان می باشد. این شرکت از متریال های درجه یک برای ساخت نمای چوبی ساختمان، کفپوش، دیوار پوش، روف گاردن و فضاسازی محیطی و همچنین دکوراسیون خارجی و داخلی منازل استفاده می نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در رابطه با قیمت ها، شرایط پرداخت و زمان شروع و تحویل پروژه میتوانید از مشاوران رهاورد چوب کمک بگیرید. مشاوران همه روزه آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشند . شما همچنین میتوانید در قسمت نظرات و پیشنهادات، نظرات و پیشنهادات و سوالات خود را درج نمایید.

فروش ترموود
 • Editor Rating
 • Rated 3.5 stars
 • ۷۰%

 • فروش ترموود
 • Reviewed by:
 • Published on:
 • Last modified: ۳۱ شهریور, ۱۳۹۷

نظر شما