فروش ترموود

قیمت ترموود

قیمت ترموود

ترموود نوعی از چوب های اصلاح شده با فرآیند حرارت دهی هستند که میتوان ازآنها در نمای ساختمان ها و مصارف گوناگون دیگری استفاده کرد. اما شاید شما به عنوان یک مصرف کننده تمایل داشته باشید درباره قیمت ترموود ها اطلاعاتی دراختیار داشته باشید. دراین بخش تیم رهاورد چوب لیستی از قیمت ترموودها را در اختیار شما بزرگواران قرار میدهد. گروه رهاورد چوب آمادگی خود را در زمینه ی ارائه ی انواع متریال ترموودی به مصرف کنندگان گرامی اعلام میدارد.
قیمت ترموود  یک نرخ بین المللی است که شرکت های تولید کننده براساس روش بازاریابی فروشی که دارند، آن را تعیین میکنند. از آنجایی که فروش ترموود به صورت متر مکعبی صورت میگیرد در نتیجه اصل اول در تعیین قیمت ترمووود ضخامت آن می باشد.

 

ترموود ارزان

ترموود ارزان

ترمووود ارزان نوعی است که ضخامت آن کمتر می باشد و هر چه ضخامت آن بیشتر شود قیمت ترموود هم افزایش می یابد. عامل دوم که باعث می شود ترموود ارزان یا گران شود، نوع چوب درختی است که فناوری ترموود بر روی آن استفاده می شود.

جالب است بدانید چوب ترمو ارزان از لحاظ کیفیتی درجه ی کیفی پایین تری نسبت به چوب ترموی فنلاندی درجه 1 دارد . به همین جهت کیفیت این چوب ها و همچنین قیمت آنها را نمیتوان با ترموود فنلاندی مقایسه کرد. ترموود ارزان قیمت در مقایسه ی چوب ترموها با بسیاری از درختان پهن برگ یا اصطلاحا Hardwood ها پایین تر است و این پایین بودن به گونه ای است که تمامی افراد چه مالکین و چه سازندگان با هربودجه ای میتوانند نسبت به خرید آن اقدام کنند. دلیل این قیمت ترموودها عدم مصرف مواد شیمیایی است . این چوب ها تنها با کاربرد بخار آب و حرارت ویژگی های جدید را کسب میکنند. دوام، استحکام، مقاومت در برابر حمله ی حشرات، ثبات ابعادی از ویژگی های منحصر به فرد این متریال می باشد که آن رابه متریالی محبوب و پرطرفدار تبدیل کرده است.

این روزها با توجه به افزایش روزافزون رقیبان و صنعتگران در عرصه ی ترمووود در بازار، یافتن این چوب ها در بازار بسیار راحت است. اما نکته مهم در این زمینه یافتن چوب ترمو ارزان است.از طرفی نکته مهم دیگر این است که هر چوب ترمو ارزانی لزوما با کیفیت و باب طبع شما نخواهد بود. در واقع با توجه به نفوذ بازار های چین و ژاپن قیمت چوب ترموود کاهش یافته است. اما این کاهش قیمت چوب ترمووود لزوما به معنای ثبات کیفیت آن نیست. در واقع برای اینکه مطمئن شوید چوب ترموود ارزانی که شما می خواهید آن را تهیه نمایید به جز مناسب بودن قیمت، مزیت های دیگری نیز دارد، باید حتما با یک متخصص در این عرصه مشورت نمایید.شرکت رهاورد چوب با وجود مشاورین و متخصصین زبده در امر ترمو وود میتواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

 

فروش ترموود

فروش ترموود چوب کاج

مثلا قیمت فروش ترموود ی که از چوب کاج تهیه می شود از نوعی که از چوب عش تهیه میشود، ارزان تر است. این قضیه بدلیل کم تر پیدا شدن یک نوع نسبت به نوع دیگر و سخت پیدا شدن آن و همچنین سخت تر بودن فرآیند ترمو کردن می باشد.

تفاوت اصلی ترموود ارزان و ترموود گران

بنابراین تفاوت ترموود ارزان با نوع گران آن در دو نکته است:

1-ضخامت ترموود

2-انبوهی و فراوانی گونه درختی

 

ترموود ارزان قیمت

معیار های تعیین قیمت ترموود

در موارد دیگر تعیین قیمت ترموود به مسائلی همچون موارد زیر روبرو می شویم:

قیمت فروش ترموود تحت تاثیر هزینه هایی مانند قطع درخت، حمل و نقل تا کارخانه و دستمزد کارگر ومالیات می باشد. البته قوانین بسیاری وجود دارد که از پایین آمدن قیمت فروش ترموود جلوگیری میکند مانند: تهیه نهال و کاشت ده نهال به ازای قطع هر درخت. این بدان معناست که شرکت های تولید کننده ترمووود وظیفه دارند هر عدد درختی که قطع میکنند ده نهال از همان نوع دوباره بکارند دلیل دیگری که قیمت ترموود را تعیین میکند عوامل زیر می باشد.چوب دارای درجه بندی های گوناگونی می باشد که این درجه بندی ها تاثیر مستقیم بر قیمت ترموود می گذارد.

نوع و طول عمر درخت از یک سو همچنین عرض و ارتفاع آن و مواردی مثل خمیدگی و داشتن گره در چوب میتواند باعث شود ترموود ارزان یا گران داشته باشیم. هر چه چوب بلندتر، ضخامت آن بیشتر و گره کم تری داشته باشد با کیفیت تر و قیمت ترموود ساخته شده با آن گران تر خواهد بود. به همین دلیل قیمت فروش ترمووود نهایی چندان ارزان نیست. بعضی شرکت ها با روش های خاص توانسته اند برخی هزینه را کاهش دهند یا حذف کنند که باز هم دلیلی بر ترموود ارزان داشتن نیست.ترموود ارزان بی کیفیت.

نظر شما