نمایندگی ترمووود

نمایندگی ترمووود

آشنایی با نمایندگی ترمووود

 

ترموود نوعی فرآورده چوبی است که با روش های خاص حرارت دهی به چوب آن را در برابر  گرما و رطوبت مقاوم سازی میکنند و از آن در نمای خارجی ساختمان ها یا دکوراسیون سونا و بطور کل در محل هایی که تغییرات دما و یا رطوبت زیاد است کاربرد دارد. اصلی ترین تولید کننده چوب ترمو در سطح بین المللی کشور فنلاند میباشد و اغلب برند های معتبر دنیا در زمینه تولید این فرآورده در این کشور مستقر هستند.

پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید چوب با کیفیت و دارای هولوگرام مستلزم حضور آن شرکت در عرصه بازارهای سنتی و مدرن و تجارت الکترونیک است. طراحی سایت انجام شده برای آن شرکت باید گویایی لازم را داشته باشد و بازریابی آنلاین و digitalmarketing مناسب بتواند انواع چوب ها و محصولات را به مشتریان مربوطه معرفی کند.


در ایران با اینکه برخی شرکت ها تولید کننده ترمووود وجود دارد ولی نوع فنلاندی هم در بازار یافت میشود و شرکت های بسیاری اقدام به دریافت نمایندگی ترمووود برندهای متفاوت میکنند.توصیه میکنیم هنگام خرید برندهای معتبر در زمینه نمای چوب ترمو سعی کنید نام شرکت هایی را که دارای نمایندگی ترمووود رسمی از تولید کننده رسمی هستند شناسایی کنید و از خرید انواع قاچاق بپرهیزید.

نمایندگی ترمووود

 

نمایندگی ترموود بالتیرویال

شرکت رهاورد چوب علاوه بر اینکه نمایندگی ترمووود بالتی رویال را در اختیار دارد و اقدام به فروش آن میکند، ارائه دهنده خدمات مختلف غیر از فروش ترمووود میباشند از جمله این خدمات میتوان به نصب و اجرای ترمووود پروژه های ترمیم ترمووود های قدیمی و آسیب دیده رنگ آمیزی ترمووود اشاره کرد.

 

ضمانت ترمووود

زیرا این شرکت ها دارای ضمانت معتبر براساس قرار دادی که با شرکت تولید کننده دارند سعی به ارائه  ترموود فنلاندی میکنند و در صورتی که به هرگونه مشکلی بعد از خرید برخورد کردید میتوانید از طریق نمایندگی ترمووود مورد نظر آن را رفع کنید.شرکت رهاورد چوب دارای نمایندگی ترمووود بالتیرویال به صورت انحصاری میباشد یعنی تنها وارد کننده رسمی چوب ترمو در ایران میباشد و اگر قصد خرید ترمو را دارید حتما از طریق رهاورد چوب اقدام کنید و خریدی مطمئن و بدون استرس را تجربه کنید.

 

 

تعهدات ضمانت نامه رهاوردچوب

رهاورد چوب ارائه این خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن تضمین میکند و هدف فقط جلب رضایت مشتری میباشد.همچنین خدمات و پاسخگویی ۲۴ ساعته را در زمینه ضمانت محصولات و پروژه های خود متعهد میشود. تعهدات ضمانت رهاورد چوب شامل ضمانت ۳۵ ساله میباشد و همینطور رهاورد چوب تنها شرکت ارائه دهنده خدمات رنگ چوب در کشور میباشد.

 
روف گاردن 
ترموود فنلاندی
 آلاچیق چوبی

 

نظر شما