انتخاب ترموود برای لوازم چوبی

انتخاب ترموود برای لوازم چوبی

هشت دلیل انتخاب ترموود برای لوازم چوبی

ترمووود یک ماده ی باکیفیت برای به کار گیری در اقامتگاه و ستاد تبلیغاتی به شمار می آید.تقریبا همه ی افراد از ارزش زیبایی طبیعی میزها و ادوات چوبی آگاهی دارند برخی دیگر ماندگاری بالا این چوب ها را از دلایل مهم انتخاب آن می دانند.

چوب ترمو زیبایی چوب ها را بدون در نظرگرفتن ماندگاری ،دوام و…ارائه می دهد. در این مقاله هشت دلیل برای به کار گیری این نوع چوب ها به جای انتخاب چوب وینیل ،مرکب ویا چوب های گران قیمت سخت آورده شده است.و در مقاله های بعدی دلایل بیشتری را برایتان شرح خواهیم داد.

کاغذ دیواری، رنگ و میزان نور لامپ و کفپوش لمینت و فرش، چوب دکوراسیون دارای هولوگرام و مبلمان از مواردی هستند که در طراحی داخلی باید به هماهنگی آنها دقت شود. یکی از راههای بررسی همگونی رنگ و نقش این کالاها طراحی مالتی مدیا با استفاده از تصاویر این کالاها بوده تا بتوان فضا را شبیه سازی کرد.

با گذشت زمان رنگ ترموود درخشنده تر می شود

انتخاب چوب ترمو برای لوازم چوبی

بسیاری از علاقه مندان به ادوات چوبی از رنگ زنگار مانند چوب ها با گذشت زمان لذت می برند.از آن جایی که ترموووداز نوع واقعی می باشد، با گذشت زمان جلوه ی رنگ و رورفته به خود می گیرند.این رنگ رفتگی در مناطقی که بسیار خشک و یا بسیار بارانی است بیش تر روی می دهد.

نیازی به رنگ آمیزی سالیانه ی ترمووود نیست

انتخاب چوب ترمو برای لوازم چوبی

این چوب ها نیازی به رنگ آمیزی سالیانه و یا الصاق مجدد قسمت های مختلف چوب ندارند .رنگ های باکیفیت و یا درزگیرها ارزان قیمت نیستند .بنابراین با انتخاب ترمو وود، مقدار بیشتری از لحاظ مالی پس انداز می کنید.

نرده بندی ادوات با چوب ترمو انجام می شود

انتخاب چوب ترمو برای لوازم چوبی

اگر تمایل دارید میزو نرده های آن یکپارچه و بدون هیچ درزنشان داده شوند بهتر است در ساخت نرده های میز از چوب های ترمو استفاده کنید.استفاده از این چوب ها در ساختار نرده های میز باعث استحکام و یکپارچه گی آن شده و از شکستگی آن جلوگیری می شود.

ترمو وود گزینه ای مناسب برای تمام خانواده ها به شمار می آید

کودکان ساعات طولانی از شبانه روز بر روی میزهای چوبی بالاخص در زمان بازی می گذارند.بنابراین انتخاب چوب های فاقد مواد شیمیایی که از خود جیوه ترشح نمی کنند بسیار مهم است.این چوب ها  فاقد هر گونه موادشیمیایی هستند و گزینه ای مناسب برای به کارگیری در لوازم چوبی منزل هستند .

تخته های چوب ترمو همانند چوب های سخت مناطق گرمسیری هستند

ساخت لوازم چوبی با ترمووود

چوب های سخت مناطق گرمسیری از مرغوب ترین نوع چوب هستند ولی چوب های ترمو مزایای بیش تری نسبت به این نوع چوب ها دارند.حجم چوب های اصلاح شده مانع از شکنندگی و خردشدگی چوب می شود.اگر در جستجوی چوب های سخت مناطق گرمسیری بدون عواقب تخریبی بعدی هستید ،چوب های ترمو بهترین گزینه هستند.

مواد خام ترموود،تهیه شده از جنگل های تجدید شدنی می باشند

ساخت لوازم چوبی با ترمووود

مسأله ی مهم در چوب های سخت گرمسیری انتخاب درخت های مورد نظر برای تهیه ی منابع الواری است.بسیاری از شرکت های چوب های اصلاح شده از منابع چوبی استفاده می کنند که تحت گواهینامه منابع قانونی جنگلداری باشند.استفاده از این چوب ها از تخریب وپوسیدگی احتمالی ابزار آلات چوبی جلوگیری می کند.

به کار گیری ترموود یک انتخاب هوشمندانه است

استفاده از چوب ترمو تاثیر منفی بر محیط زیست ندارد در حالی که برخی از ابزار آلات چوبی که با مواد شیمیایی مضر پردازش شده باشند یا از منابع جنگلی غیرقانونی تهیه شده باشند تاثیر نامساعد بر محیط زیست و اکولوژی دارند.چوب وینیل ،مرکب وسایر چوب هایی که با مواد شیمیایی پر شده باشند غیر قابل بازیافت اند.امروزه چوب یکی از مناسب ترین گزینه در تجارت جهانی چوب است.

یکی از راه های محافظت از ترمو وود تمیز کردن آن است

یکی از راه های محافظت از ترمووود پاکسازی آن است. نیازی به رنگ کردن و یا استفاده از هیچ گونه درزگیردر محصولات چوبی نیست.آب و صابون هر گونه آلودگی را در مدت زمان کوتاه از روی چوب پاک می کند.

نظر شما