اجرای روف گاردن با چوب ترمو

ساخت روف گاردن با چوب ترمووود

ساخت روف گاردن با چوب ترمووود

در نیم کره ی شمالی از 29 مارس تا 22 آپریل بزرگترین نمایشگاه های باغچه داری در محل برگزاری نمایشگاه ها برگزار خواهد و بیش از 100000بازدیدکننده را به خود جلب می کند. نمایشگاه بین المللی گل و باغچه ملبورن هر سال از سال 1995 شروع به کار کرده و در طراحی آن از با استعدادترین طراحان و معماران سرتاسر جهان استفاده شده است.از همین رو جای تعجب نیست چرا سالانه باغداران آماتور و حرفه ای از سرتاسر جهان جذب این همایش می شوند.

به کارگیری ترموود در پیرامون روف گاردن بر ارزش این گردهمایی سالانه می افزاید. به کارگیری ترموود در اطراف باغچه ها، داربست کشی، قاب های زینتی، قوسی ها و چمن ها، کفپوش ها و لبه گذاری باغچه ها هرگز از مد نخواهد افتاد. به دلیل ویژگی ها و مزایای ترمووود، استفاده از این چوب برای ساخت روف گاردن ضروری است.

در سال گذشته “روف گاردن“برنده ی نمایشگاه های بین المللی باغداری ملبورن بوده است. ساختار های چوبی ساخته شده از چوب ترمو نه تنها متقارن با فضای باغچه است بلکه زیبایی قابل ملاحظه ای به فضا می بخشد. از معتبر بودن الوارهای چوبی به کار گرفته شده در اطراف باغ ها اطمینان حاصل کنید.

مهمترین ویژگی روف گاردن

یانا آنگوین ئر درباره همایش بین المللی گل و باغچه چنین گفت: “همه ی افراد قابلیت مقابله با گرم شدن جهان با کره ی زمین را تنها با افزایش کاشت گل و گیاهان را دارند.” وی در ادامه با بررسی مزایای روف گاردن چنین گفت: “ارزش دارایی تان را بالاببرید.” طی پژوهش های صورت گرفته در سال 2014 چنین معلوم شد که ارزش خانه های باغچه دار بیش از هجده سنت در هر متر مکعب بالاتر از خانه های بدون باغ است. در نمونه ای خانه ی شمالی Fitzory به ارزش 185000دلار به سبب دارا بودن منظره ی زیبا به فروش رسید. در این نمایشگاه بین المللی ازنمونه طرح های سنتی پیشرو گرفته تا نمونه های مدرن به کار گرفته شده است.

اجرای روف گاردن با ترموود

 

نظر شما