دلایل محبوبیت ترموود

دلایل محبوبیت ترمووود

نگهداری از ترموود با آب و وسایل پاک کننده ساده

ضرورت اسقفاده از ترموود

برای نگهداری از چوب های ترمو نیازی به روغن های جلا و یا پاک کننده های خاص نیست.اگر از این چوب ها به خوبی مراقبت شود تنها آب برای پاک کردن آن کافی است.ولی بهتر است در آغاز دستورالعمل های شست و شوی تولید کننده را به دقت مطالعه کنید.

امکان استفاده مجدد از چوب ترمو

اهمیت ترموود برای ساخت لوازم چوبی

یکی دیگر از مزایای ترموود استفاده ی مجدد از آن ها در موارد دیگر است.بنابراین از تخته های بلا استفاده می توان در بسیار موارد دیگر استفاده کرد ولی با سوزاندن تکه های کوچک باقی مانده آسیبی به محیط زیست وارد نمی شود.

ترموود بسیار خنک و لمس آن ها بسیار آسان است

ترمووود و ساخت لوازم چوبی

چوب های وینیل و سایر انواعی در دمای بالا ی بسیار داغ می شوند و امکان لمس و راه رفتن بر روی آن ها بسیار دشوار است.یکی از مزایای ترموود خنک ماندن آن در دماهای بالا است.

گذشت زمان تاثیری بر ماندگاری چوب ترمو ندارد

دلایل محبوبیت چوب های ترمو

رنگ زیبای خاکستری که در گذر زمان چوب را می پوشاند نشانی از نیاز به نگهداری و احیای چوب است.البته این مسأله درباره ی ترمووود صدق نمی کند.این چوب ها بدون نیاز به هیچ گونه تلاشی ماندگاری بالایی دارد.

پاکسازی ترمووود نیازی به آب پرفشار ندارد

فواید چوب ترمو برای ساخت لوازم چوبی

برای پاکسازی  چوب ترمو نیازی به استفاد ه از آب پر فشار نیست بلکه با آب پاش باغچه می توان آن را تمیز کرد.

ماندگاری بالا و محافظت از ترموود آن را مناسب محیط زیست می کند

فواید ترموود برای ساخت لوازم چوبی

اگرچه ترمو وود در مقایسه با سایر انواع چوب های تحت فشار و گرمادیده گران ترند ولی با توجه به قیمت و ارزش آن این چوب دوستدار محیط زیست است.نیاز به ملزومات اندک برای محافظت ،دوام فوق العاده و طول عمر بیش از سی سال بر ارزش این چوب افزوده است.

زیبایی و توجه به محیط زیست با ترمو وود

فواید ترمووود برای ساخت لوازم چوبی

چوب های سخت گرمسیری نمونه ای از چوب های زیبا است اما تاثیرات مخرب محیط زیست مانع از ذکر کردن مزایای آن می شود.چوب های ترمو گزینه ی مناسبی برای افرادی است که در جستجوی زیبایی و محیط زیست اند .

پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید ترموود با کیفیت و دارای هولوگرام مستلزم حضور آن شرکت در عرصه بازارهای سنتی و مدرن و تجارت الکترونیک است. طراحی سایت انجام شده برای آن شرکت باید گویایی لازم را داشته باشد و بازریابی آنلاین و digitalmarketing مناسب بتواند انواع چوب ها و محصولات را به مشتریان مربوطه معرفی کند.

نظر شما