رنگ روغنی برای ترموود

استفاده از رنگ های روغنی برای ترمووود

استفاده از رنگ های روغنی برای ترمووود

آیا رنگ های روغنی جذب چوب ترمو می شوند؟

باید گفت هنگامی که محافظت کننده ی چوب را برروی قطعه ای از کفپوش های هوازده استفاده کردم با نتیجه ای خارق العاده ای روبرو شدم. بعد از شست و شو کف های چوبی با صابون و خشک کردن کامل آن از محلول بر روی آن استفاده کردم.
بعد از آن دو لایه ی دیگر از همین محلول بر روی چوب کشیدم و از رنگ گردویی برای رنگ دهی به آن استفاده کردم. تصور می کردم رنگ چوب پس از استفاده از محلول به رنگ طبیعی چوب بازگردد ولی با نتیجه ی بالعکس رو به رو شدم؛ رنگ چوب پس از خشک شدن به مراتب تیره تر شده بود .

پس از تحقیقات اینترنتی به این مطلب دست یافتم که رنگ چوب های هوازده به سبب در معرض اشعه ی ماورای بنفش بودن به رنگ طبیعی نزدیک نخواهد شد.

استفاده از رنگ های روغنی برای ترمووود

از انتخاب رنگ گردویی برای چوب ها رضایت کامل را داشتم زیرا پس از استعمال محافظت کننده ی چوب، در چوب مشخصه های طبیعی حفظ شده بود.گونه ی چوبی که مورد استفاده قرار داده بودم از نوع چوب گنجشک زبان آمریکایی بود که سطح آن مانند سایر گونه ها مانند بلوط مسطح بود.

کفپوشی های ساخته شده به گونه ای محکم در سر تاسر زمستان باقی مانده بود که نیازی به تعویض آن نبود. این گونه چوب ها را از فروشگاه چوب های سخت که واسطه ی چوب ترمو بود، خریداری کردم ودر آن جا محافظت کننده های چوب به من پیشنهاد شد.

نتیجه ی کار حیرت برانگیز بود. پیشنهاد می کنم اگر از ترموود برای کفپوش ها استفاده کنید از محافظت کننده های روغنی بر روی آن استفاده کنید.

پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید چوب با کیفیت و دارای هولوگرام مستلزم حضور آن شرکت در عرصه بازارهای سنتی و مدرن و تجارت الکترونیک است. طراحی سایت انجام شده برای آن شرکت باید گویایی لازم را داشته باشد و بازریابی آنلاین و digitalmarketing مناسب بتواند انواع چوب ها و محصولات را به مشتریان مربوطه معرفی کند.

چوب نما 

چوب نمای ساختمان 
رنگ ترموود

نظر شما