طراحی کف پوش مدرن

طراحی کفپوش ترموودی

طراحی کفپوش ترموودی

کف پوش های چوبی نمایی کلاسیک مناسب اماکن تفریحی، خانه ها و مکان هایی مشابه آن است. طراحی کف های چوب، ساده و در عین حال با نتایج مطلوب است ولی در نظر بگیرید که چگونه با به کارگیری کمی بیشتر خلاقیت طرح ساده ی کف ها به یک فضای مطلوب و دل انگیز تبدیل می شود. در اینجا ایده های متعددی برای ایجاد تحول در طراحی های ساده ی کف پوش ها پیشنهاد می شود:

ارتقا کف پوش ترموودی 

طراحی کفپوش ترموود

در نگاه اول این طراحی ساده بسیار مقدماتی به نظر می رسد اما افزودن یک سایبان چترمانند بدون کم کردن ارزش کف پوش ها جلوه ی هنرمندانه به آن می دهد. چترهای ایوانی همیشه جالب توجه نیستند اما نصب سایبان های موقت در تابستان ها برای محافظت ازکف پوش ها از آفتاب سوختگی ها و ایجاد فضاهایی برای استراحت افراد موثر است. نصب حصارها به منظور جداسازی منطقه از محل استراحت مناسب به نظر می رسد.

کف پوش ترموودی برای پشت بام

طراحی کفپوش ترمووود

کف پوش های پشت بامی سخته شده ازترموود  مالامال از مدرنیته است. این کف پوش مختص پنت هاوس ها اند اما در هر سطوح صاف واقامتگاه های مسکونی به کار گرفته می شوند. این کف پوش ها به حفظ فضا و ایجاد نمایی رویایی از محیط های پیرامون از افق های شهری گرفته تا اقیانوس ها کمک می کنند. مجهز سازی این فضاها به اثاثیه ی مدرن وحفاظ های امنیتی نامرئی شیشه ای آخرین مرحله به منظور شیک سازی اقامتگاه های تفریحی به شمار می آید.

کف پوش ترموودی بدون رنگ

طراحی کفپوش ترمو وودی

کف پوش های ترمووودی روشن بدون رنگ نیز بسیار جالب توجه هستند.برای زیباسازی کف پوش ها نیازی به استفاده از طراحی خاص چوب نیست. کف پوش ترموود شرکت رهاورد چوب به سبب دارا بودن نقش و نگار سنگین وگره های طبیعی در چوب بسیار طبیعی و ارگانیک به نظر می رسند. این چوب ها نیازی به پردازش ندارند بنابراین اگر تمایل به حفظ رنگ قهوه ای چوب دارید، از برچسب استفاده کنید. در غیر اینصورت با گذشت زمان رنگ چوب به خاکستری جالبی مبدل می گردد.

کف پوش ترموودی هفت مانند

طراحی انواع کفپوش ترموود

کف پوش های اقامتی به طور شگفت انگیزی مناسب چوب های خاکستری وگوشه ها هستند. ایجاد تضاد درکف پوش ها با قراردهی متفاوت الگوهای چوبی به جای استفاده از رنگ امکان پذیر است. شکل vمانند این کف پوش ها بر خلاف حالت افقی قراردهی چوب ها سبب می شود کف پوش ها بزرگتر به نظر برسد.با گذشت زمان رنگ کف پوش ها بالاخص زمانی که با دکور سفید رنگ ادغام می شود، به خاکستری زیبا مبدل می شود .

 کف پوش های ترموودی چند منظوره

طراحی کفپوش ترموود

در یک مهدکودک نیمی از فضا به کف پوش ها و نیمی دیگر به محل بازی کودکان تعلق داده شده است. گرچه مهدکودک به عنوان فضایی بازی برای کودکان طراحی شده است ولی به کار گیری بالکن ها ،سرسره ها و سایر ملزومات دیگر باعث می شود کف پوش های مدرن منحصر به فرد به نظر برسد. طراحی این کف پوش ها به سلایق و خلاقیت مشتریان بستگی دارد.این کف پوش های ساخته شده با ترمووود به سبب نرمی و اینکه فاقد مواد شیمیایی اند بسیار مناسب برای بازی کودکان است .

کاغذ دیواری، رنگ و میزان نور لامپ و کفپوش لمینت و فرش، چوب دکوراسیون دارای هولوگرام و مبلمان از مواردی هستند که در طراحی داخلی باید به هماهنگی آنها دقت شود. یکی از راههای بررسی همگونی رنگ و نقش این کالاها طراحی مالتی مدیا با استفاده از تصاویر این کالاها بوده تا بتوان فضا را شبیه سازی کرد.

 

نظر شما