ساخت لوازم چوبی با ترموود

دلایل ساخت لوازم چوبی با ترموود

دلایل ساخت لوازم چوبی با ترموود

در مقاله پیشین دلایل انتخاب و به کار گیری چوب ترمو به جای چوب وینیل ،مرکب ویا چوب های گران قیمت سخت را برایتان شرح دادیم و در این مقاله به ادامه آن می پردازیم.

نوع چوب جهت تولید لوازم چوبی . ترموود  دارای اهمیت است. می توان با بررسی هولوگرام روی بسته بندی و انطباق طرح آن با طراحی لوگو انجام شده برای شرکت اصلی به اصالت کالا پی برد. اعتماد به کیفیت کالا از اولویت های تجارت  در تمامی بازارها است.

ترمووود مانند سایر چوب ها برش و پردازش داده می شود

برای ساخت میز ازچوب های وینیل ،تخته های فیبرفشرده استفاده می شود .برخی از این چوب ها به ابزار برش و نصب خاصی نیاز دارند.در این موارد هزینه ی کارگر نیز به سایر هزینه ها افزوده می شود .

در پردازش ترموود از مواد تجدید شدنی استفاده می شود

در بسیاری از ادوات چوبی برای افزایش دوام و ماندگاری از محصولات شیمیایی استفاده می شود.در حالی که دراین چوب ها از مواد طبیعی تجدید شدنی در طبیعت استفاده می شود .استفاده از چنین چوب هایی به سبب عدم ترشح مواد شیمیایی در محیط پیرامون بسیار امن است.

عملکرد ترمووود در هر نوع شرایط آب و هوایی یکسان است

ساخت لوازم چوبی با چوب ترمو

شرایط آب وهوایی در انتخاب مصالح مورد نیاز برای فضای خارجی منزل اهمیت خاصی دارد.این نوع از چوب ها،متناسب هر گونه شرایط آب و هوایی است.

عدم تحلیل چوب ترمو به سبب ساختار خاصشان

ساخت لوازم چوبی با چوب ترمو

پردازش های صورت گرفته بر روی این چوب ها مانع از جذب رطوبت به ساختار درونی شان می شود و کمبود رطوبت به خودی خود مانع از تحلیل شدن ساختار چوب می شود.

پردازش بر روی چوب ترمو از آماس آن جلوگیری می کند

ساخت لوازم چوبی با چوب ترمو

به سبب ساختار محکم درون چوب ترمو امکان جذب رطوبت در آن به حداقل می رسد.این بدان معناست که این چوب ها متناسب با هر گونه شرایط آب و هوایی هستند.

حجم ترموود از تاب خوردگی آن جلوگیری می کند

فواید ساخت لوازم چوبی با ترمووود

امکان تاب خوردگی ترموود به دلیل کمبود رطوبت وآب رفتگی بسیار اندک است.کمبود آب در چوب ها مانع از تحلیل رفتن آن وحجم بالای چوب از متورم شدن آن جلوگیری می کند در نتیجه این چوب ها بسیار مقاوم اند.

حشرات و حیوانات خانگی به سوی ترموود جذب نمی شوند

فواید ساخت لوازم چوبی با ترمووود

حشرات و حیوانات خانگی یکی از عوامل مخرب فضای خارجی منزل اند.به هر حال ترمووود گزینه ای مناسب برای جلوگیری از جذب حشرات به شمار می آیند.

خریداران خانه به سوی خانه های مزین با ترموود جذب می شوند

ساخت لوازم چوبی با ترموود

یکی از مزیت های ترمووود افزایش مشتریان در حین خرید منازل است.اگر قصد فروش منزلتان که در آن از چوب های اصلاح شده به کار گرفته شده دارید ،باید از نوع مرغوب این چوب به جای ارزان قیمت استفاده کنید .افزایش شانس فروش خانه در این حالت بیش تر خواهد شد.

 

نظر شما