ساخت لوازم چوبی با چوب ترمو

دلایل ساخت لوازم چوبی با چوب ترمو

دلایل ساخت لوازم چوبی با چوب ترمو

در مقاله های پیشین مزایا و ویژگی های ترمووود و دلایل استفاده از این نوع از چوب ها برای لوازم چوبی را شرح دادیم و در مطلب قصد داریم برخی دیگر از دلایل محبوبیت چوب ترمو برای ساخت لوازم چوبی را بیان کنیم.

نوع چوب جهت تولید لوازم چوبی . ترموود  دارای اهمیت است. می توان با بررسی هولوگرام روی بسته بندی و انطباق طرح آن با طراحی لوگو انجام شده برای شرکت اصلی به اصالت کالا پی برد. اعتماد به کیفیت کالا از اولویت های تجارت  در تمامی بازارها است.

ترمووود یکی از ماندگارترین چوب هاست

دلایل ساخت لوازم چوبی با چوب ترمو

در ارتباط با طول ماندگاری و دوام ترمووود تنها شمار اندکی این مشخصه ها را به همراه دارند.اگر در جستجوی چوب هایی هستید که بیش از سی سال ماندگاری و نیاز به مراقبت اندک و آسان داشته باشند ، چوب ترمو بهترین گزینه برای انتخاب به شمار می آیند.

ترمو وود گزینه ی مناسبی برای استخرها و کشتی های ساحلی است

فواید ساخت لوازم چوبی با ترموود

اگردر جستجوی ایجاد ساختاری برای استخر که در تماس کامل آب بدون هیچ تخریبی باشد ،چوب های ترمو بهترین گزینه به شمار می آیند.

امکان شکستن کشتی هایی که از ترمو وود ساخته شده اند ،بسیار اندک است

فواید ساخت لوازم چوبی با ترمووود

با گذشت زمان کشتی های چوبی شروع به خرد شدن و ترشح مواد شیمیایی مضر می کنند .این مواد شیمیایی از طریق پوست جذب می شود و باعث سرطان می شود.ترمووود با دوام بالا مانع از شکستگی می شوند.در پردازش چوب ترمو تنها از مواد الکلی استفاده می شود .بنابراین هیچ نوع خطری در استفاده ازاین نوع چوب ها وجود ندارد.

 با گذشت زمان  ترموود شکسته نمی شود

ساخت لوازم چوبی با چوب ترمو

چوب های وینیل ماندگاری بالایی ندارند و با گذشت مدت زمان اندک شکسته می شوند.همان طور امکان تعمیر و بازسازی مجدد لوازم چوبی که مدت ها از زمان ساخته شدن آن می گذرد بسیار اندک است.ولی ترموود با ماندگاری بالا از تحلیل رفنگی و شکستگی چوب جلوگیری به عمل می آورد.

ترمو وود  مقاومت بالایی در برابر قارچ ها و پوسیدگی ها دارد

ساخت لوازم چوبی با ترمو وود

به سبب ساختار بیولوژی چوب وحجم بالای آن امکان نفوذ قارچ ،انگل و…بسیار اندک است.

تنوع گوناگونی از  ترموود وجود دارد

 

در ارتباط با ترموود امکان انتخاب تنها به یک گزینه محدود نیست.برای مثال چوب اصلاح شده kebonyرا در نظر بگیرید.چوب kebonyعاری از هر گونه گره برای پاکسازی نهایی است.این چوب دوستدار محیط زیست است.یکی از مشخصه های چوب kebonyظاهر زمخت ونقش دار آن است.

رنگ ترموود حفظ و ماندگار می شود

دلایل استفاده از ترموود برای لوازم چوبی

اکثر مشتریان،رنگ طبیعی آن را ترجیح می دهند .محصولات متعددی همانند پنوفین وجود دارد که در آن رنگ محافظت چوب محافظت می شود.امکان رنگ آمیزی ترموود بر خلاف چوب های پی وی سی ومرکب وجود دارد.

 

نظر شما