ساخت آشپزخانه با ترمووود

ساخت آشپزخانه با ترمووود

ساخت آشپزخانه با ترمووود

با نزدیک شدن تابستان سال ۲۰۱۷ فکر راه اندازی صنعت آشپزخانه ی بیرون از ساختمان در اذهان به وجود آمد.
به نظر می رسد ساخت چنین آشپزخانه هایی با ترمووود ، ایده ی مناسبی برای افرادیست که فکر نمایان کردن هنرهای آشپزی را در بهترین شکل در محیط خارجی منزل دارند. بسیاری از افراد تمایل دارند غذاهای کبابی در محیط خارجی منزل تهیه نمایند، اگر چه هوا آفتابی ،برفی و یا بارانی باشد. غذاهای بریانی علاوه بر اینکه طعم بسیار خوشایندی دارند جوی مطبوع و دلپذیر برای اعضای خانواده فراهم می کند. این روزها کمتر گریل های پدرتان را تجربه می کنید.امروزه آشپزخانه های داخلی در محیط های خارجی نزدیک به جزیره ها با امکانات متعددی مانند  فر تهیه ی پیتزا ،بخارپزها ی خرچنگ تعبیه شده است .تنها محدودیت این آشپزخانه ها وضعیت جوی است .

کاغذ دیواری، رنگ و میزان نور لامپ و کفپوش لمینت و فرش، چوب دکوراسیون دارای هولوگرام و مبلمان از مواردی هستند که در طراحی داخلی باید به هماهنگی آنها دقت شود. یکی از راههای بررسی همگونی رنگ و نقش این کالاها طراحی مالتی مدیا با استفاده از تصاویر این کالاها بوده تا بتوان فضا را شبیه سازی کرد.

ساخت آشپزخانه بیرون از ساختمان با ترموود

 نکات مربوط به ساخت آشپزخانه با ترمووود

  • شرکت هایی را انتخاب کنید که کار نصب و محکم سازی تاسیسات را به نحو احسنت انجام می دهند.
  • از ساختارهایی استفاده کنید که درآن ابزار آلات به خوبی به قاب ها جوش خورده باشند.
  • شرکت هایی را در اولویت کار قرار دهید که مسولیت نصب، راه اندازی و تهیه ی ملزومات آشپزخانه را به عهده بگیرند.
  • اگر قصد استفاده از چوب نمای ساختمان را دارید ،از گونه هایی که دوام و ماندگاری بالا در شرایط آب و هوایی متفاوت دارد ،استفاده کنید.
  • ترموود زبان گنجشک کانادایی بهترین گزینه برای انتخاب به شمار می آید.در فرآیند حرارت دهی تمام ساختار فیزیکی درونی چوب تغییر می کند در حالی رنگ قهوه ای کاراملی به تمامی قسمت های چوب نفوذ می کند.

ساخت آشپزخانه با چوب ترمو

چوب ترمو 

رنگ ترموود

چوب نما 

نظر شما