نصب دیوارپوش با ترمووود

نصب دیوارپوش با چوب ترمو

نصب دیوارپوش با چوب ترمو

نصب دیوارپوش ها با چوب ترمو با روش های متفاوتی صورت می گیرد اما در این مقاله راهکارهای تولیدکنندگان برای نصب توصیه می شود. اخیرا با مراجعه به یکی از سایت های شغلی صفحه ای را پیدا کردم که در آن پیمانکار راهکار نصب دیوارپوش بر روی منزل شخصی را توضیح می داد. نصب صحیح دیوارپوش چوبی برای صده ها و یا قرن ها طول میکشد.دیوارپوش های ترموودی یکی از انواع مواد خارجی است که کیفیت حقیقی به هر پروژه ای می افزاید و نصب آن بسیار آسان است.

دانش و مهارت چگونگی نصب و نگهداری ترمووود با ابزار و یراق آلات دارای هولوگرام نزد پرسنل حرفه ای این شرکت موجود است. با مراجعه به اتوماسیون داخلی یا اتوماسیون اداری شرکت می توان تعدد مشتریانی که ازین خدمات استفاده کرده اند را مشاهده کرد.

مزایای دیوارپوش ها با چوب ترمو

دیوارپوش ها در تخته های افقی هم پوشانی شده به پهنای ۴تا ۱۲اینچ به کار گرفته می شوند. انواع متعددی از لولاهای افقی وجود دارد که در آن دیوارپوش های شیب دار ،شکاف دار، تخته پوشی ،شیار دار و زبانه دار متصل می شوند.در این نصب خاص از یک زبانه و شیار در تخته به پهنای ۵استفاده می شود.در این نصب دیوارپوش ها با چوب ترمو به نوارهای تخته کوبی که لایه های روکش دارچوب های لایه دار وصل اند، متصل می شوند، این روکش ها مانعی برای گذر آب و هوا به شمار می آیند. اما بخار آب به جهت جلوگیری از انباشتگی در دیوار از دیوار پوش ها گذر می کنند.در نتیجه ماندگاری و دوام ساختمان با محافظت از آن در برابر هر گونه باد وباران افزایش می یابد.

نصب دیوارپوش با چوب ترمو

ابزارهای لازم برای نصب دیوارپوش ترموودی

در زمان برش تخته های چوب های دیوارپوش به درازا باید از اره های مدور استفاده کرد به گونه ای هر یک از لولا ها به درستی بر روی نوار تخته کوبی قرار گیرد. معماران از یک گونیا برای بررسی اندازه ی دقیق چوب های برش داده استفاده می کنند. در غیر اینصورت در دیوار تکمیل شده شکاف های ناهموار مشاهده می شود. این دیوارپوش ها به گونه ای نصب می شوند که هم تراز با نمای ساختمان باشند.اضافی چوب ترمو برش داده شده ی چسب دار به انتهای آن چسبانده خواهد شد. دیوارپوش های چوبی از پایین به بالا نصب می شوند و در نصب آن از داربست استفاده می شود.قسمت های پایینی دیوارپوش حدود یک اینچ پایین تر از پایه ی ساختمان نصب می شود. دیوارپوش با میخ فولاد ضدزنگ به نوار تخته کوبی نصب می شوند.یک میخ زن پرقدرت توان فرو بردن هزاران میخ در یک روز به طور مداوم دارد. دیوارپوش ها با چوب ترمو به نوارهای تخته کوبی نصب می شوند.اولین قطعه ی دیوارپوش ها به انتهای دیوار از طریق زبانه و صفحه وصل می شوند.اگر از تخته های کرنری استفاده نمی شود امکان گسترش تخته های دیوارپوش دیوار مجاورتا پیوند ۴۵درجه وجود دارد.

دیوار پوش ترموودی

 

انتخاب دیوارپوش های ترموود 

دیوارپوش های خارجی شهرت عظیمی در تجارت آمریکای شمالی یافته است.این دیوارپوش ها در محیط های داخلی و خارجی برای حفظ تعادل محیط پیرامون به کار گرفته شده اند. از ترمووود در تمامی پروژه ها استفاده می شود.این چوب ها علاوه بر ظاهر زیبا ماندگاری بالایی نیز دارند.چوب گنجشک زبان آمریکای شمالی از گونه چوب هایی است که پردازش گرمایی آن به آسانی صورت می گیرد. این نوع چوب از چوب های نجاری محسوب می شود که کار کردن با آن بسیار آسانتر از سایر گونه ها سنتی مانندlpe است. رنگ قهوه ای تیره چوب درخت زبان گنجشک قهوه ای به سبب پردازش های گرمایی صورت گرفته بر روی آن است .این رنگ مناسب کارهای تزییناتی است.این رنگ با سایر رنگ ومناظر قابل ترکیب شدنی است.

انتخاب دیوارپوش های ترموود 

 

نظر شما