ساخت کفپوش با ترموود

ساخت کفپوش با ترموود

ایده هایی برای ساخت کفپوش با ترمووود

ایده های طراحی ارائه شده به شما کمک می کند طرح زیبا و پایداری از چوب را ایجاد کنید. مناطق خارجی محل زندگی با ایجاد فضای آرام بخش و مناسب فعالیت های مختلف زیبایی املاک را دو چندان می کند. در این منطقه ی سکونتی امکانات بسیاری مانند محل غذاخوری، استخر، آشپزخانه ی خارجی و سونا یافت می شود. برای ایجاد جذابیت همه جانبه ی این منطقه بهتراست از کفپوش های چوبی ترموود  برای ایجاد تقارن با محیط استفاده کرد.

ساخت کفپوش با ترموود

طراحی نمای خارجی و داخلی سازه با ترمووود

یکی از داغترین شگردها مرتبط به طراحی ساختمان ایجاد فضایی دوجانبه برای قسمت های داخلی و خارجی است. به همین منظور باید از مصالحی که مناسب با هر دو محیط باشد باید استفاده کرد. برای مثال در رستوران معروف هاوایی از کفپوش های چوبی ترموود  برای ایجاد تقارن در قسمت های داخلی و خارجی استفاده می شود.

کاغذ دیواری، رنگ و میزان نور لامپ و کفپوش لمینت و فرش، چوب دکوراسیون دارای هولوگرام و مبلمان از مواردی هستند که در طراحی داخلی باید به هماهنگی آنها دقت شود. یکی از راههای بررسی همگونی رنگ و نقش این کالاها طراحی مالتی مدیا با استفاده از تصاویر این کالاها بوده تا بتوان فضا را شبیه سازی کرد.

ساخت کفپوش با ترموود

استفاده از ترموود در پارک های آبی 

در پارک آبی از ترمو وود در کفپوش ها و ایجاد جایگاه های استراحت استفاده می شود. با استفاده یک ماده ی تطبیق پذیر مانند چوب می توان فضایی جالب توجه و سازگار با محیط زیست در محیط های بیرونی به وجود آورد.

ساخت کفپوش با ترموود

بهترین چوب برای کفپوش های خارجی

گاهی اوقات بهترین چوب برای کفپوش های خارجی انواعی است که با طرح خانه در تطابق باشد. در این خانه از چوب های طبیعی برای کفپوش ها و روکش کاری ها استفاده می شود. نتیجه این طرح حالتی است که درآن امکان تشخیص ابتدا و انتهای منزل وجود ندارد.

ساخت کفپوش با ترموود

طراحی فضای خارجی خانه با چوب ترمو 

امروزه سازندگان و مالکان خانه بر این هستند تا از فضای خارجی منزل همانند فضای داخلی آن استفاده ی مفید داشته باشند. از این رو کفپوش ها و دیوار پوش های ساخته شده از چوب ترمو، مکمل خوبی برای به کار گیری در فضای داخلی وخارجی منزل اند.

ساخت کفپوش با ترموود

نظر شما