تفاوت ترمووود فنلاندی و ایرانی

تفاوت ترمووود فنلاندی و ایرانی
تفاوت ترمووود ایرانی و فنلاندی

تفاوت ترمووود فنلاندی و ایرانی

از عمده ترین تفاوت میان ترمووود فنلاندی و ایرانی در دو فاکتور قیمت و سابقه ی شرکت تولید کننده می باشد .
اکثر شرکت های ایرانی به علت استفاده از مواد اولیه ی بی کیفیت نظیر چوب خام ایرانی و بی کیفیت قیمت های پایین تری را ارائه می کنند.شرکت های وارد کننده ترمووود اصل به دلیل خریداری کالا با ارزهای خارجی قیمت های بالاتری را ارائه می دهند .

پیدا کردن شرکت مناسب جهت خرید چوب با کیفیت و دارای هولوگرام مستلزم حضور آن شرکت در عرصه بازارهای سنتی و مدرن و تجارت الکترونیک است. طراحی سایت انجام شده برای آن شرکت باید گویایی لازم را داشته باشد و بازریابی آنلاین و digitalmarketing مناسب بتواند انواع چوب ها و محصولات را به مشتریان مربوطه معرفی کند.

دومین عامل سابقه ی شرکت در زمینه ی فروش ترمووود می باشد . شرکت هایی با سابقه ی درخشان در زمینه ی اجرای ترمووود معمولا پروژه های خود را در وب سایتشان قرار می دهند و شما می توانید با دیدن نمونه کار ها به کیفیت کار پی ببرید . همچنین شرکت هایی که از ترمووود هایی با کیفیت پایین استفاده می کنند از ظاهر پروژه هایشان نمایان است .

ترموود استاندارد

ترمووودی که توانسته است تمامی آزمایشات استاندارد استحکام در فضای بیرون و داخل را با موفقیت پشت سر بگذارد ترموود استاندارد نامیده می شود..

تست های استاندارد ترمو وود در کشور های اروپایی انجام می شود و مراکز اصلی آن در کشور های فنلاند، استونی ، آلمان و سوئد می باشد . ترمووود فنلاندی دارای تمامی استاندارد های لازم می باشد . و این سومین تفاوت ترمووود فنلاندی و ایرانی است.

توجه داشته باشید در صورتی که فروشندگان ترمووود از ارائه ی استاندارد ها خودداری کردند نشان از کیفیت پایین و نامناسب بودن آن است .

معرفی تفاوت ترمووود فنلاندی و ایرانی
تفاوت ترمو وود فنلاندی و ایرانی

مواد خام مورد نیاز برای تولید ترموود

مواد خام یکی از فاکتور های بسیار مهم در تولید ترمووود می باشد . معمولا ارائه دهندگان ترمووود های استاندارد از چوب فنلاندی برای تولید ترمووود استفاده می کنند و این نشان دهنده ی کیفیت بالای ترمووود فنلاندی در مقایسه با ایرانی می باشد .

در صورتی که در تولید ترمووود از چوب خام فنلاندی استفاده نشود باعث ایجاد شکستگی و ترک و ایجاد گره می شود. استفاده از مواد خام غیر استاندارد همچون چوب خام روسی باعث تولید ترمووود هایی با کیفیت پایین خواهد شد.

توجه داشته باشید از فروشندگانی خرید کنید که از استاندارد بودن متریال اولیه شان اطمینان داشته باشید .

اصالت بازرگانی ترمووود

شرکت هایی که ترمو وود ها از شرکت های معتبر اروپایی وارد می کنند به راحتی وارداتشان از طریق گمرگ قابل رهگیری است . همچنین شرکت ها می تواند به دادن گواهی اصلالت محصول اعتماد مشتریان را جلب کنند .

با ارائه دادن این گواهی ها شرکت مبدا ، اصل بودن ترموود مشخص می شود و به راحتی می توان ترمووود فنلاندی را از غیر فنلاندی تشخیص داد .

تفاوت ترمووود فنلاندی و ایرانی

نظر شما