طراحی و چیدمان کفپوش ها

ایده هایی برای طراحی کف پوش با ترموود

ایده هایی برای طراحی کف پوش با ترموود

 

 کفپوش ساخته شده از ترموود

ساخت تراس ها با قراردهی تخته های افقی جلوه ی زیبایی به کف پوش های ساخته شده با ترموود می بخشد. هم چنین افزودن قاب های شیشه ای باعث مدرنیته ی کف پوش ها می شود در حالی که نرده بندی ها تمامی ملزومات را به یکدیگر ارتباط می دهد. عدم ایجاد شکاف در میان شیشه و قسمت های بالایی نرده فضای لوکسی را به وجود می آورد که به مهمانان امکان مشاهده ی آب های آزاد پیرامون را می دهد.

کف پوش ترموودی با حاشیه قاب گذاری شده

کف پوش ترمووودی

کف پوش های یک محوطه مثال جالبی از عریض شدن کف پوش ها است. نمای کلی از این ساختمان با این طرح به خوبی عمل می کند.

کف پوش های ترموودی ایوانی

 کف پوش ترموودی

اگر چه جذابیت کف پوش ترموودی مدرن و گران قیمت بیش تر است ولی دلیلی برای عدم استفاده از فضاهای کوچکتر وجود ندارد. استفاده بهینه و طراحی مناسب فضاهای کوچک تاثیر بسزایی در بزرگ نشان دادن آن دارد. تخته های افقی کیبونی در سرتاسر جهان و در بخش های سنفرش شده ی نزدیک مزارع موجود اند. آلاچیق های سفید نمایی بسیار جذاب و غیر روستایی در بردارند.

ادغام کابین های مدرن با کف پوش ترمو وودی

 طراحی کفپوش ترموودی

کابین های تابستابی بسیار جذاب و دل بازند و اضافه سازی کف پوش ها، دیوارپوش ها و سقف ها جذابیت آن را دو چندان می کند. کفپوش های ساخته شده از ترمووود رنگ جذابی را به وجود می آورد که به سبزی محیط اطراف می افزاید. گستردگی این کف پوش ها به گونه ای است که امکان پیاده روی در آن به وجود می آورد. عدم استفاده از نرده در این نوع کفپوشها امکان مشاهده ی فضای اطراف را به وجود می آورد.

کف پوش های منحنی ترموودی

 طراحی کف پوش ترموودی

کف پوش های منحنی جلوه ی بصری جالب توجهی به وجود می آوردند. کف پوش های مدور تقریبا در اکثریت موارد به کار گرفته می شوند ولی برخی دیگر از این کف پوش ها بنا به خواسته ی مشتریان مربع و یا مستطیل اند. این نما بسیار چشم نواز است و هم چنین شیوه ی مناسبی برای نمایش گیاهان به شمار می آید. همانگونه که مشاهده کردید راه های بسیاری برای تغییر کف پوشی های ساده به نوع مدرنیته، ایوان دار و پیشرفته است.

 

نظر شما