طرح مکعبی در روکش کاری با ترموود

روکش کاری مکعبی با ترمووود

  روکش کاری مکعبی با ترمووود 

ویژگی روکش کاری مکعبی با ترمووود

خانه ی جیوویک بر روی تپه ی شکوهمندی در یک ساعتی شمال اوسلو قرار بنا شده است. معماران این خانه فرضی را که متشکل شده از روکش های مکعبی هم پوشانی شده است، طراحی و ساخته اند. این خانه برای یک خانواده ی گرم و صمیمی با ابزار آلات منحصر به فرد با هدف ایجاد یک فضای دنج ساخته و طراحی شده است. هدف از ساخت این خانه ایجاد فضای دلپذیر برای رهایی از زمستان های شمال اروپا به یک فضای گرم و دوستانه است. این خانه در فضایی طراحی شده است که زیبایی های محیط پیرامون از آن فضا قابل مشاهده است.

روکش کاری مکعبی با ترمووود

آشپزخانه ی این خانه به گونه ای در مرکز بنا شده است که نمای جالبی ازنور در هر سو پراکنده شده است. با حرکت در هر سوی خانه نماها در قاب های مکعبی روکش ها پدیدار می شود. افزودن ملزومات درونی به محیط خانه فضای نابی برای خانواده به وجود می آورد.
فضای خارجی نیز با روکش کاری های باریک ترمووود با محیط پیرامون ادغام گردیده و با گذشت زمان به رنگ زیبای خاکستری مبدل می گردد.

روکش کاری مکعبی با چوب ترمو

ویژگی روکش کاری مکعبی با چوب ترمو

چوب ترمو به سبب مشخصه های زیبا در فضای طبیعی منزل مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر پاکسازی آسان این نوع چوب، نیازی به محافظت از آن نیست. ماندگاری و دوام ترموود در سخت ترین شرایط آب و هوایی بالا است. این نوع چوب به گونه ای مطابق با محیط زیست است که چوب های نرم حرارت دیده در الکل را اصلاح می کند. با پلیمر سازی ساختارهای دیواره ی چوب، چوب های نرم مشخصه های چوب های سخت گرمسیری (دوام، ماندگاری و سختی بالا) به خود می گیرند.

روکش کاری مکعبی با ترموود

لیندا کرندال معمار پیشگام چنین اظهار کرد: "در این خانه نیازی به در کنارهم بودن نیست زیرا در تمامی نقاط آن به سبب ساختار منحصر به فرد خانه حس با هم بودن و دوستانه وجود دارد. متین والن مدیر فروش چوب ترمو در نروژچنین گفت: "معماران نروژی به رویای طراحی خانه های مدرن با فضای دلپذیر و گرم دست یافته اند. ماهیت مکعبی این طراحی نمایه ای جالب از ترکیب مدرنیته با محیط پیرامون است."

رنگ های مناسب چوب دارای پیگمنت آبی و  پودر لارجورد  و پیگمنت های رنگ های مختلف هستند که ترکیبات دیگری در این رنگ ها مقاومتشان در شرایط جوی را تامین می کند. هولوگرام روی بسته های رنگ تضمین کیفیت آنها هستند. مشاوره با شرکت فروشنده و پخش کننده رنگ ها شما را در انتخاب برند و شماره رنگ مناسب فضایتان کمک خواهد کرد.

روکش کاری مکعبی با ترمو وود

نظر شما