ساخت خانه های ساحلی با ترمووود

ساخت خانه های ساحلی با چوب ترمو

ساخت خانه های ساحلی با چوب ترمو

خانه های ساحلی مکانی مناسب برای به کار گیری ترمووود

در سال ۲۰۱۷ نمایشگاه خانه و کلبه های چوبی در شیکاگو برگزار شد و ترموود اولین چیزی بود که توجه حضار را به خود جلب کرد و به کارگیری این چوب ها به عنوان نشیمن گاه و تکیه گاه بسیارجالب به نظر می رسید.

همه چیز برای آغاز به کار ساخت چنین خانه ها، تحت تخصص شرکت هایی است که دست اندرکار این تجارت پرمنفعت اند .به علت ویژگی های منحصر به فرد چوب ترمو شرکت کنندگان خواستار اطلاعاتی درباره ی این گونه شدند تا از آن در ساخت خانه ها و کلبه های خود استفاده کنند .

ساخت خانه های ساحلی با چوب ترمو

 

علت استفاده از ترموود ها در مناطق ساحلی

چوب ترمو یا ترموود ها دوستدار آب اند.بنابراین از این نوع چوب در بسیاری از مکان ها مانند حمام های عمومی ،کشتی و…است به سبب اینکه  مشکلی برای این چوب ها بر اثر تماس با آب به وجود نمی آید .با حرارت دهی چوب ها امکان جذب آب در آن ها کاهش و درعین حال امکان پوسیدگی نیز کاهش می یابد.

نوع چوب جهت تولید پارکت  خانه  دارای اهمیت است. می توان با بررسی هولوگرام روی بسته بندی و انطباق طرح آن با طراحی لوگو انجام شده برای شرکت اصلی به اصالت کالا پی برد. اعتماد به کیفیت کالا از اولویت های تجارت  در تمامی بازارها است.

در بسیاری از خانه های ساحلی که در مجاورت آب قراردارند، باید از ساختارهایی استفاده شود که توان مقاومت در برابر هر گونه ناملایمتی آب و هوایی و یخ زدگی در مناطق شمالی را داشته باشند.

گزینش ترمووود در محیط های خارجی به عنوان نشیمن گاه  و تکیه گاه این اطمینان خاطر را به وجود می آورد این محصولات ماندگاری بالایی در برابر هر گونه تغییرات آب و هوایی را دارند .

این چوب ها دوستدار محیط زیست هستند به گونه ای که شسته نمی شوند واین مسأله در مناطق باز دریایی بسیار حائز اهمیت است.بسیاری از دولت ها طبق قوانینی محدودیت هایی برای استفاده از برخی از چوب ها در مناطق ساحلی ایجاد کرده اند تا از شسته شدن چوب و ورود مواد شیمیایی به درون آب جلوگیری شود.در فرآیند حرارت دهی از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود از این جهت این چوب ها دوستدار محیط زیست شناخته شده اند .

تقریبا نیمی از جمعیت جهان در مجاورت آبی های آزاد و دریاها با آب هوای متغیر زندگی می کنند و نیاز است ساختمان ها مطابق با این نوع آب و هوا ساخته شوند .به نظر می رسد چوب ترمو تمامی این ویژگی ها را در خود دارد.

رنگ ترموود

چوب نمای ساختمان 

چوب نما 

نظر شما