بهترین کفپوش منازل

انتخاب بهترین کفپوش منازل

انتخاب بهترین کفپوش منازل

در سال ۲۰۱۴ از هر چهار خانه یکی از آن ها مجهز به سیستم های کفپوش چوبی بوده اند. کفپوش های چوبی امکان آشپزی در فضاهای باز و گرد آوری اعضای خانواده در فضای بیرون را فراهم ساخته بود. به علاوه حدود ۸۰ درصد از کفپوش ها در هنگام فروش خانه استرداد می شود.
قبل از اینکه به رویا پردازی درباره ی کفپوش فضای بیرون بپردازید، بهتر است نوع چوب مورد نظر را انتخاب کنید. اولین مسئله ای که ذهن مالکان را در هنگام خرید درگیر می کند نحوه ی مراقبت و نگهداری از کفپوش هاست. فکر رنگ مجدد و چسباندن برچسب ها هر چند سال یکبار مایوس کننده است به علاوه هزینه ی نگهداری بالا می رود.
کفپوش های ترموود  به عنوان بهترین محصولات نیاز به مراقبت اندک قرار دارند. به هر حال رقابت کنندگان چوب با افزایش پیشرفت های تکنولوژی و افزایش نیاز به محصولات چوبی طبیعی به دنبال رسیدن به صدر جدول اند.

 بهترین چوب ها برای کفپوش منزل

  • کفپوش های مرکب

با تنوع رنگی متعدد، گارانتی و نیاز به مراقبت اندک دیگر جای سوال نیست چرا کفپوش های مرکب رتبه ی اول در تجارت های چوبی را به دست آورده است.
قیمت مقرون به صرفه کفپوش های مرکب دسترسی آن را برای تمام اقشار با بودجه های متفاوت فراهم می سازد. به هر حال اگر در جستجوی ظاهر طبیعی چوب ها هستید باید آن را در گستره های گران قیمت پیدا کنید. چوب های مرکب تفاوت زیادی با سایر محصولات ندارند ولی اگر در جستجوی یک محصول با گارانتی بالا هستید باید پول بیشتری برای آن بپردازید.
کفپوش های مرکب از پلاستیک بازیافت شده و فیبر تشکیل شده اند که سازگاری بالایی با محیط زیست دارند اما در عرصه ی فروش میزان انرژی به کار گرفته شده درفرآیند تولیددر نظر گرفته نمی شود. از آن جا کفپوش های خارجی محل تجمع خانواده است جای نگرانی نیست چرا مالکان نگران برون فرست های خطرناک از چوب های مرکب اند. یکی از نگرانی های مربوط به کفپوش های مرکب این است که با افزایش دما امکان راه رفتن بر روی آن دشوارتر می شود وبرای کودکان بدون کفش خطرناک است. علت چنین امری استفاده از ساختارهای پلاستیکی در چوب طبیعی است.

بهترین کفپوش منازل

کفپوش ترمووود یکی از محصولات چوبی است که به مراقبت اندکی نیاز دارد. این چوب مناسب گروهی است که در جستجوی چوب های با مراقبت اندک اند.
ترمو وود  به سبب پردازش های گرمایی صورت گرفته بر روی آن بسیار بادوام اند. ترموود  مختص مشتریان آگاه است. چوب ترمو از درختان تجدید شدنی ساخته می شود و به علاوه در پردازش این چوب از هیچ گونه ماده ی خطرناک شیمیایی استفاده نمی شود.
ترمووود در گرمای سخت تابستان خنک هستند و به سبب سختی بالا به ندرت شکسته می شوند. با گذشت زمان این چوب ها رنگ خاکستری به خود می گیرند. حفظ رنگ طبیعی و قهوه ای چوب امکان پذیر است ولی اکثرا رنگ خاکستری را ترجیح می دهند. چوب ترمو دربسیاری از موارد دیگر مانند روکش کاری ها، نیمکت ها، گلدان ها و بسیار موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. نگهداری از چوب ها زمان بر و هزینه دار است. این در حالی است که چوب های مرکب و ترمووود  به گونه ای طراحی شده اند که به آسانی می توان از آن ها مراقبت کرد.

نوع چوب جهت تولید پارکت دارای اهمیت است. می توان با بررسی هولوگرام روی بسته بندی و انطباق طرح آن با طراحی لوگو انجام شده برای شرکت اصلی به اصالت کالا پی برد. اعتماد به کیفیت کالا از اولویت های تجارت  در تمامی بازارها است.

 

نظر شما