رنگ پایه آب

رنگ ترممو وود و محافظت از آن

رنگ ترموود پایه آب

ترموود در برابر تمامی شرایط جوی مقاوم است اما قبل از نصب نیاز است با رنگهای مخصوص ترمووود یانسن که محصول کشور آلمان بوده و از مشخصه های بارز آن مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش خورشید و جلوگیری از تغییر رنگ چوب می باشند پوشش داده شده و سپس نصب شوند.

رنگ جزء عملیات تکمیلی درترمووود بوده و از هرگونه تغییر رنگ چوب در آینده جلوگیری می نماید. شرکت رهاوردچوب نماینده انحصاری رنگ یانسن آلمان در ایران بوده و این رنگ تنها رنگ مخصوص ترمو وود با تکنولوژی نفوذ بسیار بالا در آوند چوب می باشد.

در دو نوع  رنگ پایه آب و رنگ پایه روغن بوده  و دارای 600 پرده رنگی مختلف می باشند و این تنوع بالا قدرت انتخاب مشتریان گرامی را افزایش می دهد.

JANSEN تنها تولید كننده رنگ ترمووود در دنیا با تكنولوژی بسیار نفوذپذیر AXP می باشد.

فروش تنها از طریق نمایندگی های رهاورد چوب در سراسر كشور

اعمال رنگ روی چوب

روش دیگر اعمال رنگ روی چوب به صورتی است که پس از پخش کردن و قرار دادن رنگ روی چوب به وسیله قلم یا لسفنج، می توان رنگ پخش شده یا لکه گذاری شده را با دستمال تنظیف در راستای الیاف چوب کشید

بدون نیاز به حلال

رنگ نیاز به هیچگونه حلال یا رقیق کننده ندارد و افزودن هر ماده ای به عنوان حلال یا رقیق کننده به رنگ از کیفیت نهایی رنگ می کاهد

ضخامت لایه رنگ

پس از هم زدن رنگ میتوان با برداشتن مقدار کمی از رنگ آن را روی سطح خشک و تمیز چوب در راستای الیاف چوب به طور کامل به وسیله اسفنج یا دستمال پخش کرد.