کاربرد چوب ترمو زبان گنجشک 

کاربرد چوب ترمو زبان گنجشک

کاربرد چوب ترمو زبان گنجشک

چوب ترمو از گونه های متعددی تشکیل شده است. یکی از گونه چوب های رایج به کار گرفته شده در پردازش های گرمایی، چوب زبان گنجشک است. استفاده از  این چوب ترمو در زمان نصب در محصولات چوبی مانند نصب دیوارپوش ترموود و کفپوش ترموود  بسیار آسان است.

کاربرد ترموود زبان گنجشک

این گونه یک چوب نجاری است که در ساخت صنایع چوبی متفاوت مانند چوب بیسبال به کار گرفته می شود. بسیاری از نجاران به سبب سختی و ماندگاری بالای این چوب از آن استفاده می کنند. در گذشته از نمونه چوب lpe استفاده میکردند واستفاده از آن بسیار دشوارتر بود، و امروزه ترجیح می دهند از گونه های دوستدار محیط زیست (زبان گنجشک) که استفاده ی از آن آساناست، استفاده کنند.

دانش و مهارت چگونگی نصب و نگهداری ترمووود با ابزار و یراق آلات دارای هولوگرام نزد پرسنل حرفه ای این شرکت موجود است. با مراجعه به اتوماسیون داخلی یا اتوماسیون اداری شرکت می توان تعدد مشتریانی که ازین خدمات استفاده کرده اند را مشاهده کرد.

دلیل ماندگاری چوب ترمو 

تمام چوب های سخت مستعد شکستگی اند.ماندگاری چوب ترمو با حرارت دهی بیشتر می شود ولی به سبب از دست رفتن رطوبت در پردازش های گرمایی به شدت شکننده و خشک می شوند.

کاربرد ترموود زبان گنجشک

در حد امکان باید تمام تکه های نهایی چوب را به هم چسباند.نچسباندن تکه های چوب به همدیگر باعث شکستگی محصول و متعاقبا به وجود آمدن مشکلات بعدی شود. برای حل این مسئله می توان از چسب های امولسیون گر برای افزایش یکپارچگی چوب استفاده کرد. این چسب از شکستگی چوب ممانعت می کند.

رنگ ترموود

چوب نمای ساختمان 
چوب نما 

نظر شما