درباره ما

درباره شرکت رهاورد چوب

شرکت رهاورد چوب با تجربه ای گرانبها در صنعت ساختمان و سابقه بیش از 15 سال در زمینه تامین متریال تراز اول اروپایی جهت نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی و فضاسازی محیطی-شهری و سابقه نمایندگی چندین شركت معتبر اروپایی  مانند شرکت بالتیرویال در زمینه ترمووود و ارائه خدمات مرتبط با چوب نما و چوب کفپوش محوطه های خارجی و داخلی و روف گاردن می باشد.

درباره شرکت رهاورد چوب

رهاورد چوب نماینده رسمی شرکت بالتیرویال

رهاورد چوب نماینده رسمی شرکت بالتیرویال Baltiroyal یکی از مطرح ترین و معتبر ترین تولید کنندگان چوب ترمو مخصوص نمای ساختمان، کفپوش محوطه و مبلمان فضای باز و با بیش از 3000 پروژه اجرا شده قابل بازدید در سراسر کشور و شبکه گسترده فروش در سراسر ایران آماده طراحی، فروش و اجرای پروژه های چوبی شامل نمای چوبی ساختمان (Cladding – چوب نما)، چوب کفپوش محوطه های بیرونی (Decking – دکینگ)، سونای فنلاندی، روف گاردن، آلاچیق، پرگولا، پرچین چوبی، فلاور باکس و … به شما کارفرمایان و مشتریان محترم می باشد

رهاورد چوب نماینده انحصاری شرکت هاسرو

شرکت رهاورد چوب مفتخر است به عنوان تنها نماینده انحصاری ترمووود ( چوب ترمو) شرکت هاسرو در ایران که یکی از بزرگترین و پیشرو ترین تولید کنندگان ترمووود ( چوب ترمو ) و محصولات چوبی و چوب های حرارت دیده جهت چوب نمای ساختمان و کفپوش های تمام چوبی محوطه در منطقه اسکاندیناوی وحوزه بالتیک.

نماینده فروش ترمووود هاسرو

درباره شرکت هاسرو

شرکت هاسرو(Haserv) تولید پیشگام اروپایی در عرصه ی محصولات چوبی و چوب های حرارت دیده است .
شرکت هاسرو برای ساخت محصولات از مواد خام با کیفیت بالا ،چوب های فاقد بر آمدگی وتکنولوژی پیشتاز و تجهیزات بهره می گیرد. .در سال 2012 ‘,گواهینامه ی بین المللی Fscومجموعه حراست pEFC به شرکت اعطا شد .در همان سال گواهینامه ی کیفیت iso 9001:2008را نیز دریافت کردند.این شرکت به طور مداوم در حال افزایش مرغوبیت چوب ترمو با افزودن انواع جدیدی از چوب به دامنه ی محصولات است .بدین ترتیب محصولاتی با مرغوبیت بالا به مشتریان ارائه می کنند.شرکت هاسروتنها شرکت انحصاری در استونیا با ابزارهای حرارت دیده ی WTT می باشد .

تجارب بین المللی شرکت هاسرو

شرکت هاسرو راهکارهای متفاوتی از فرهنگ های متفاوت از خانه های حمام گرم در فنلاند گرفته تا امارات متحده ی عربی ،مصر و تایلند برای جلب رضایت مشتریان به کار گرفته شده است محصولات شرکت هاسرو به بیش از 34کشور صادر می شود .این محصولات در املاک شخصی همانند هتل ها و چشمه های آب معدنی یافت می شوند .

درباره شرکت بالتیرویال

شرکت بالتی رویال Baltiroyalدر سال 2015و به منظور تولید ،معامله ،فروش مواد موردنیاز صنایع ساختمانی به خصوص برای روکش قسمت های خارجی ،سونا و به روز ترین تاسیسات دوستدار محیط زیست و طبیعت احداث شده است .

این شرکت حق عضویت در کنفرانس های بازرگانی و صنعتی استونیا را دارد .تمامی محصولات در استونیا تولید می شود و پس از تولید به سایر مناطق از جمله خاورمیانه صادرات می شود.

در این شرکت محدوده ی گسترده ای از چوب الوار حرارت دیده و انواع متفاوتی از چوب ها از جمله کاج ،درخت زبان گنجشک،توسکا،سپیدار در سایز ها و نماهای متفاوت تولید و توزیع می شوند .

نماینده فروش ترمووود بالتیرویال